Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gyakorikér...

Mi a véleményetek a gyakorikérdések.hu oldalról?

Figyelt kérdés
Milyennek képzelitek el az embereket? Mit gondoltok, hány aktív tag van? Az egész gyk oldalról mi a véleményetek? Lehet hinni a gyk-s emberekben?
2021. dec. 18. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Akkor lenne szociológiailag is érdekes, ha a válaszok minősítésénél lehetne tudni, hogy milyen minősítést adott a kérdező és milyet a többi válaszoló.
2021. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos a moderátorok olyan kérdést és választ is törölnek amit nem kellene.Sajnos így nincs értelme az egésznek.Olyan érzetem van,hogy ezzel szórakoznak a moderátorok.
2021. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon jó az ötlet szerintem, és vannak kategóriák amik rendesen működnek, másban meg sok a troll.

Hiába. Az eszközt mindig az teszi olyanná amilyen, aki használja.

Ahol nem úgy működik a válaszadás ott se az oldallal van a gond hanem az emberekkel.

2021. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ok nélküli moderácio a fő probléma. Az olvasatlanul mindent törlünk, amivel bárkinek is problémája van, működés a legnagyobbb gond.
2021. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mennek a lepontozások, még azokra is akik eltalálják a tökéletes választ egy kérdésre: ki alapította meg Magyarországot? erre a válasz: Attila
2021. dec. 18. 19:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
pontozásos rendszernek alapból semmi értelme nincs.
2021. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szinvonal rosszabbodik, egyre jobban.
2021. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És a trollokról mit gondoltok?
2021. dec. 18. 19:50
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Vélemény ? A magányos , unatkozó , szorongó , szociális fóbiás , introvertált , valamilyen mentális betegségben szenvedő , lelki sérült emberek használják ezt az oldalt . Jah meg a trollok :D Szerintem ezzel mindent elmondtam . . . ( 90%-ban tuti )
2021. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Covid előtt szerintem egész jó állapotban volt magához képest, persze trollok és hülyék mindig lesznek, nem lehet kitörölni őket.


Azóta viszont egyre rosszabb ismét, tele van gonoszsággal, frusztrált emberekkel, nagyképű, aljadék gyökerekkel.


Elvétve látni csak értelmes válaszokat.

2021. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!