Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne egy időgép, ami a...

Ha lenne egy időgép, ami a rendelkezésedre állna, mit csinálnál vele, hova utaznál?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor anyam halala elottre, hogy legyen lehetosegem elbucsuzni tole (mert nem volt).


Utana gyerekkoromba latogatnam meg magamat es tanitanam meg minden lenyegesenb dologra amiket az evek alatt tanultam, hogy o sokkal tudatosabb legyen a traumaival kapcsolatban.

2021. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megoldanám valahogy, hogy Hitlert felvegyék a bécsi Művészeti Akadémiára..
2021. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig úgy éltem, hogy megbántam, hogy a múltban rosszul csináltam valamit illetve halogattam. Amikor 19 voltam, mindig 16 akartam lenni, 22 évesen 19, 25 évesen már örültem volna, ha csak 3 évet visszamehetnék. Igazából sajnos nagyon elcs.esztem a huszas éveimet a továbbtanulással. Legszívedebben visszamennék 2017-be (25 éves koromra), és otthagynám az egyetemet, átmennék a normálisabb szakra levelezőre és elhelyezkednék dolgozni. Helyette most lesz egy nem éppen piacképes diomám és tanfolyamon okj-n kezdtem el tanulni azt, amit FOKSz keretei között v BSC- ben is tanulhattam volna, nyílván a ranglétrán magasabb végzettségben. Helyette itt vagyok 30 éves, és csak diákmunkás tapasztalatom van...(depresszió, betegség rátett, hogy itt tartok). A másik, hogy halogattam egy beavatkozást is, amit ha megtettem volna, talán jobban alakultak volna a dolgok. Sajnos az álmaimért sem tettem semmit. Pedig 5 év rengeteg. Szóval visszamennék, hogy figyelmeztessem magamat, bár a helyzet az, hogy félek, hogy ugyan úgy nem tennék semmit sem és időutazás ellenére is itt tartanék.
2021. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek koromba utaznék vissza,és nagy vonalakban elmondanám a gyerek énemnek a jövőjét,hogy mit hogy csináljon,vagy ne csináljon.és rendbe tenném vele az életemet,és néhány másik ember életét is.Tehát úgy a 2000-es évek elejére mennék vissza.
2021. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek egy szupernóva robbanást néznék meg az ősrobbanás után, majd pedig a dinoszauruszokat és az őket kiirtó meteort. Feketelyuk élete véget, valamint az összes történelmi csatát szeretném látni.
2021. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszamennék a XII századba, és végigkergettetném magam egy mackóval Magyarországon, amikor még vagy 95% csak erdő volt.
2021. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
19 éves koromig...helyre tudnám vágni az egész életemet.
2021. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem szabtad meg hogy csak egyszer lehet vele utazni,így még mindenhova és mindenfajta időbe utaznék,a múltba és a jövőbe egyaránt.És mivel az se volt kikötve hogy csak a Földön belül lehet használni,így én meglátogatnám a többi bolygót is.
2021. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha csak a jövőbe lehetne utazni, akkor megnézném, hogy hogy élek, mit értem el, mi vagyok. Ha nem tetszene amit látok, akkor megkérdezném a jövőbeli énemet, hogy meséljen, 2021-től mit tehetnék, hogy jobb legyen. Ha tetszene amit látok, akkor semmit nem kérdeznék, mert lehet, hogy akkor pont amiatt cs.szném el a dolgokat, hogy tudom előre. Lehet lusta lennék, mert azt hinném, hogy alap, hogy ez mind összejön. Bár a másik esetben meg félek, hogy ha beszélnék is magammal ugyan úgy semmit sem csinálnék.
2021. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
Jövőbe és megnézném a lottószámokat.
2021. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!