Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne egy időgép, ami a...

Ha lenne egy időgép, ami a rendelkezésedre állna, mit csinálnál vele, hova utaznál?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Most 20 évesen sehova.


Vannak pillanatok mikor eszembe jut, hogy de jó volt kisgyereknek lenni, de igazából ha belegondolok mind az általános iskolás, mind a középiskolás emlékeim elég rosszak. Állandóan szekáltak, soha nem volt barátom és nagyon leesett az önbizalmam.


Az önbizalmam akkor kezdett visszajönni amikor átálltunk digitális oktatásra, mert onnantól kezdve nem kellett egy légtérben lennem azokkal akik addig bántottak és tudtam magammal is foglalkozni.

Aztán leballagtam, lelkileg rendbe szedtem magam és idén neki vágtam új énnel az egyetemnek ahonnan eddig csak pozitív tapasztalataim vannak. Lettek barátaim, ami nálam alapból meglepő, de egy váratlan csoda is megtörtént, ugyanis holnap (azaz ma) randim lesz egy hölggyel.


Úgyhogy nagyvonalakban összefoglalva most érzem azt, hogy teljes életet élek.

2021. dec. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Multhet pentek este 6-ra utazok vissza, es megnyerem az eurojackpotot
2021. dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A bőség zavara állna fent.

A jövővel annyira nem foglalkoznék, hanem inkább a múlt felé venném az irányt. Újranézném/újraélném a régi kedves emlékeimet, valamint ha lehet beleszólásom a múltbéli dolgokba, akkor talán meg is másítanám néhány rossz döntésemet.

Ha nagyobb távlatokban gondolkodunk, akkor pedig biztos, hogy visszautaznék a történelmi múltba és megnéznék élőben egy csomó híres történelmi személyt és eseményt.

2021. dec. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2015-be utaznék vissza, és máshogyan tennék akkor valamit ott.
2021. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arról szeretnék megbizonyosodni, hogy a hátralévő életemet emberhez méltó biztonságban élhetem le - és nem egy társadalom által csak megtűrt "púpként"!
2021. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Elsősorban a jövőbe mennék, és mivel nincs kikötés, több, véletlenszerű időpontot néznék meg és ellenőrizném, hogy milyen irányba halad az életem.

A múltba viszont nem a saját életem miatt mennék, (bár nem minden volt túl pompás, mégsem hinném, hogy változtatnék bármin is) hanem inkább amolyan "körbenézés" miatt, de ezt a jövővel is szívesen eljátszanám.

2021. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11-es. Hogy sikerült a randid?
2021. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!