Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyet véletlenül csinál...

Ilyet véletlenül csinál valaki vagy direkt?

Figyelt kérdés
Vendégelőadóként visszahívott a tanárom néhány volt diákot, hogy meséljenek az egyetemi életről és az érettségiről. Az óra elejen a tanárral együtt jöttek be, az osztály ugye felállt és ahogy bejöttek az egyikük szétnézett és amikor a elhaladt a tábla előtt, akkor oldalra biccentette a fejét és rám nézett. Leírva lehet nem jön át, de annyira határozottan rám nézett valami oknál fogva. Utána az előadás közben egyébként nem nézett, meg semmi. Te mikor csinálsz ilyet? (Ha csinálsz)

2021. dec. 20. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Lehet valamiért felfigyelt rád.

Én ha kimegyek az utcára egy picit egoista vagyok sajnos. xd

Ha meglátok mondjuk egy nagyon dagi korombelit, akkor szoktam ránézni konkrétan furán. Az se baj ha látja a megvető pillantásomat. Nem tudom erre gondolsz e. Lehet nem erről van szó, de valami miatt téged nézett az elején. Lehet csak pont úgy nézel ki mint egy ismerőse.


U.i.: Nyilván lehet betegség az elhízás oka, de sokszor látom ahogy zabálják kétpofára a mekis kaját hiába 200kg-ok. Egyszerűen ehhh.

2021. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem volt megvető a pillantása. Inkább olyan visszanézős vagy hogy mondjam.
2021. dec. 20. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha pl. kancsal vagy kérdező, akkor az kiválthatja, hogy az ember tovább időzött a rád nézéssel, mert nem tudta te is ránézel-e, vagy pl. a másik irányba.


De, ha azt akarod hallani, hogy gyönyörűnek tartott akkor az volt.

2021. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kancsal se vagyok és más válaszolókkal ellentétben nem azt várom, hogy a gyönyörűségem miatt nézett vissza. Tulajdonképpen te már megválaszoltad a kérdést, hogy valami miatt felfigyelt. Köszi.
2021. dec. 20. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Fú. El tudom képzelni a szitut.

Be jön és rádnéz azokkal a gyilkos szemekkel. Lehet titokban egyik híres Tokió bandita tagja.XD

Na, lehet hogy csak valamin el gondolkodott és azért nézett. rád.Én velem is elő fordul gyakran.

^_^

2021. dec. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem volt “gyilkos”.
2021. dec. 20. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Csak vicceltem. 🤣

Lehet ki szemeltéged. Feltűnő voltál a többiek közül?

^_^

2021. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha később nem nézett rád akkor csak épp a tekintete útjában voltál, teljes érdektelenség. Lehettél volna egy villanyoszlop, azt is így "megbámulta" volna. Semmi felfigyelés, vagy ilyesmi nincs itt sajnos.
2021. dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Gratulálok, össze fogtok házasodni!

De tényleg, mi ezt honnan tudjuk, hogy miért nézett? Arrafelé tartotta épp a fejét, észrevett, és azon gondolkodott, te meg ki lehetsz.

2021. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha belépek egy csoportba, én is rá szoktam bámulni egy-egy emberre. Egyszerűen azért, mert meg akarom nézni, de sajnos mindet nincs idő meg lehetőség.

Okkkék, ez gyakrabban fordul elő lányok esetén, mint fiúknál, de na, mindnekinek megvan a maga preferenciája:D


Ennek ellenére ennek 0 tartalma van.

2021. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!