Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tulreagalnam ezt az enyhe...

Tulreagalnam ezt az enyhe szexualis zaklatasos esetet?

Figyelt kérdés
Adott egy lany, akit nem ismerek, viszont egy munkahelyen dolgozunk, illetve a kozeleben is lakom. Egy veletlen folytan hallottam, hogy a lakotarsa (ferfi) szereti a kemenydrogokat/alkoholt, illetve a napokban benyitott a szobajaba, majd szexualis kapcsolatot vart el tole (tudtommal nem kenyszeritette fizikailag, de ramenoskodott, amit a lany nem nezett jo szemmel). Semmi kozom hozza, de megis ugy erzem, hogy beszelnem kell a lannyal, mert segitsegre szorulhat. Ami meg jobban zavar, hogy a legtobb ember szerint en reagalom tul. Szamotokra is felerne ez egy enyhebb zaklatassal? Valo igaz, hogy ismeretlenul semmi kozom ehhez, de mi van, ha csak nem mer beszelni rola? Ti mit tanacsolnatok?
2021. dec. 21. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a nőnek kéne annyi eszének lennie, hogy el dönti mit akar, neked semmi közöd hozzá...mivan ha tényleg dugtak, csak neked így adja elő? Nem szabad megbízni a nőkben.
2021. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ez még nem szexuális zaklatás! Csak megkérdezte a csajtól, hogy nem akar-e dugni vele, a csaj meg mondta, hogy nem!
2021. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a no mondta. Ahogy emlitettem, nem is ismerem.
2021. dec. 21. 19:29
 4/11 A kérdező kommentje:

Hozzatennek par plusz infot, amelyek elegge fontosak: a lany fiatal, egyedul jott egy idegen orszagba, es nem azert lakik a sraccal, mert igy szerette volna, hanem azert, mert ez jutott neki (agency housing).


Orulnek, ha a nemeteket is megjelolnetek a valaszhoz, mert foleg nok velemenyere vagyok kivancsi.

2021. dec. 21. 20:05
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem annyit tehetsz, hogy megkeresed, megmondod neki, hogy hallottad ezt a sztorit és felajánlod a segítségedet. Max elküld a francba, de a lelkiismereted tiszta lesz. Plusz jó ha tud róla hogy milyen sztorik keringenek róla.
2021. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

A meséd alapján, inkább te dugnál a lánnyal.

Nemde?!

2021. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5

Ennyirol is lenne szo. Ha ezert elkuldene a francba, akkor nagyot csalodnek az emberisegben. Nagyobbat, mint az elso ketto valasznal. :D

2021. dec. 21. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb az lesz, hogy megerőszakolja. Szerintem beszélj vele.
2021. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, tulreagalod es ezt nokent mondom. Engem a hideg kirazna, ha egy idegen probalna beavatkozni az eletembe, meg akkor is, ha jo szandekkal teszi.
2021. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom, hogy hasonló helyzetben nekem nagyon jól esne ha valaki felajánlja a segítségét. De nem vagyunk egyformák. Lehet hogy a lányt nem hatotta meg a lakótársa viselkedése, lehet, hogy iszonyatosan parázik. Ezért mondom, hogy kérdezz rá nála egyenesen, aztán maximum elhajt.

5-ös voltam egyébként.

2021. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!