Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kérhettek meg valamire,...

Miért kérhettek meg valamire, ha utána meg magasról tojtak a fejemre?

Figyelt kérdés

Ősszel a munkahelyen az egyik főnök kitalálta, hogy jótékonysági célból gyűjtsünk adományt a helyi gyermekotthon részére, amiből tápszert, pelenkát, játékokat, kiságyat stb. tudunk venni az intézmény számára.


4 alosztály van nálunk, és engem kért meg ez a főnök, hogy a saját alosztályomnál, ahol szintén csak egy dolgozó vagyok a sokból, hogy plakátoljak, gyűjtsem össze a pénzt, és adjam le a vezetőségnek, akikkel majd decemberben elintézzük a logisztikai dolgokat.


Össze is gyűlt a kívánt összeg, leadtam az illetékesnek, aztán megkérdezték tőlem, hogy tudok-e segíteni a szállításban.

Mondtam, hogy persze, van egy furgonom, abba bele fér minden.


Mondta a főnök, hogy rendben az szuper lesz, majd valamikor decemberben értesít, hova mikor hányra kell mennem. (Ez a főnök közben most 3 hét szabadságra ment, nem találkoztunk ebben a hónapban a munkahelyen.)


En vártam a telefont, hiszen mondta, hogy majd szól, melyik nap kell menni, ne aggodjak, értesíteni fog.

Most görgetem a facebookot és szembejött velem az egyik hírportálon, hogy "XY cégnév is jótékonysági gyűjtést szervezett az YZ gyerekotthon lakóinak".


És a szalagcím felett ott a 2 főnök, a másik három alosztalyi dolgozó, és egy negyedik ember, akit nem ismerek (utóbbi gondolom engem helyettesített).


Szó sincs arról, hogy szerepelni akartam volna, mert azt sem tudtam, hogy ott lesz a média. Én máskor is támogatok egyesületeket, ezért ez most rosszul esett egy kicsit, hogy szó szerint elfelejtettek engem, pedig hetekig készültünk és én is aktívan készültem vele.

Ezek szerint furgont is béreltek valahonnan a cuccoknak.


Jogosan esik rosszul? Szóvá tegyem januárban, vagy csak felejtsem el az egészet?

Illetve ami a legjobban érdekel, hogy miért kér valaki szívesseget, ha mégsem kell neki? Ráadásul szólni se szól senki semmiről.



2021. dec. 22. 15:14
 1/1 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Fejetlenség van nálatok, legalábbis nekem nagyon úgy tűnik.

Jobb helyeken kineveznek egy koordinátort, aki ezzel foglalkozzon és minden szál nála fut össze. Sajnálom, hogy nem is nagyon értékelték a munkádat, vagy fel sem fogták, hogy mennyit tettél ezért.

2021. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!