Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofátlanság házastárs halála...

Pofátlanság házastárs halála utána végigolvasni minden üzenetet amit irt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Az
2021. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Kegyeletserto, szemetseg, puszta kivancsisagbol, csak mert kiszolgaltatotta valt, az egyik legnagyobb emberi gyengeseg.
2021. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A pofátlanság helyett inkább azt mondanám, hogy baj van a fejében.
2021. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, miért írta, kinek. Ha csak kíváncsiság a cél, az életének olyan részébe bepillantást nyerni, amit ő meg akart tartani privát zónának, akkor enyhén szólva nem szép dolog. De ha szükséges dolog miatt nézed meg, pl munka, kölcsön adott cuccok, stb, tehát valamilyen feladat miatt célirányosan, akkor hasznos, szükséges lehet.
2021. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Először nem értettem miért írják ezt a többiek. Aztán rájöttem, hogy nem arról van szó, hogy újraolvasol mindent, amit neked írt, hanem azokat, amiket másnak szánt.

Szerintem pofátlanság, de nem is tesz jót, mert egy üzenet kiragadva a kontextusból semmit nem ér.

2021. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!