Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Alee személyiség...

Szerintetek Alee személyiség típusa melyik lehet valószínűbb? (MBTI)

Figyelt kérdés
Egyértelműen introvertált, láthatólag érző is, szóval én INFP vagy INFJ-t mondanék rá, főleg, hogy egy interjúban mondta is, hogy " elég álmodozó vagyok". Nyílván ez nem feltétlen egyenlő azzal, hogy INFP, de a kettő között lehet szerintem

2021. dec. 22. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Mire jó ez a 3-4 betűs kitalált személyiség típusok? Régen hol voltak ilyen infp meg fa$om tudja mik.
2021. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

#1:

Sehol, mert a régi emberek nem voltak ennyire segghülyék, hogy 4 cseszett betűbe zárják be a személyiségüket.

2021. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mojjo ***** válasza:
93%

Mindeközben a régi emberek:

[link]

2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ennek nem az a célja, hogy minimálisan, képernyőn át látott ember személyiségét beskatulyázzuk benyomás alapján az MBTI alapján. szimpla véleményre voltam kíváncsi, hogy eddig hogyan lehetne megítélni a gondolkodását és a világszemléletét. Persze amiket mond az már önmagában sokat elárul róla, és az MBTI egyébként nem feltétlen olyanb mint a horoszkóp, hogy kitalált szar de igazából őszintén nem is tudom mit vártan itt a gyakori kérdéseken, hogy valaha kaphatok értelmes válaszokat, mert tele van a sok szűklátókörű gyökerek, akik nagyban építik ezt az oldalt, meg úgy magyarország magas arányban kitevő részét. nem mondom azt, hogy az mbti-re kell hagyatkozni, egyszerű beszélgetést akart volna indítani, de itt nem lehet. Evolválódjatok kicsit és ne ítélkezzetek egyből idióták, csá
2021. dec. 22. 20:56
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

#1 vagyok

Nem kell megítélni a személyét, szegény körülmények között nőtt fel, fáj a lelkének ez látszik, ha kimész Amerikába, ugyanezt látod. Ott a 15 éves fekete gyerek miért próbál minél hamarabb boldogulni?

A legtöbb problémásan nőtt fel, Manuel, 666ghost sem átlagos életű, Misshnek is van olyan száma, amitől az életkedvem elmegy, már amennyi maradt, és akkor ott van még Gwm is aki szintén csóró volt.

Nem kell ide mbti meg mittudomén milyen szarságok, amikről nem is tudom a jelentését.

2021. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tény és való, hogy sok akár magyar előadó is rossz környezetből jött és képesek voltak feljönni valamelyest belőle a zenei pályályukkal, de itt a kérdés koncepció konrkétan Alee-ra szeretett volna irányulni, és az MBTI-t azért hoztam fel, hogy lehessem kiindulni egy ilyen oldalról, de persze, hogyha nem tudod mi a jelentésük az természetesen nem probléma vagy bármi, de már ez is kicsit más téma, hogy mennyire van ennek valóság alapja, írhattam volna úgyis a kérdést, hogy mi a véleménye bárkinek korrekt módon megfogalmazva, hogy szerinte milyen személyiség jegyekent véltek benne észrevenni vagy tulajdonságokat.
2021. dec. 22. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatom, hogyan lehet kiszűrni egy fogyatékost.

"Nem kell ide mbti meg mittudomén milyen szarságok, amikről nem is tudom a jelentését."

-> Leszaroz egy rendszert,azután bevallja, hogy még a jelentését se tudja. Egy ilyen ember szerintetek megfontoltan hozza a döntéseit az életben? Ha a gép mögé néznénk, szerintetek mit látnánk, ha már véletlenszerűen rajtakapva ilyen hanyag módon viselkedik virtuálisan?


Ha admin lennék, ilyeneket tiltanék, csakhogy a forgalomnak itt nagyobb értéke van, mint a minőségnek.

Ezeknek felesleges magyarázni kérdező, mert bárkit, aki érdekel, rég utána tud járni és megtalálni a hitelességét.

2021. dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egész biztosan INFP-t mondanék,talán ISFP.INFJ biztos nem.
2021. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó gyerek, vele ültem tökölön. Sok cigit töltött nekem, kis öcskösöm, jó gyerek.
2021. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valakinek lövése sincs egy tipologiai modell alapvető fogalmairól se de megmondja hogy szar.

Honnan tudja amikor azt se tudja miről beszél?😄


Nem annyira ismerem Alee-t de nekem FiSe-nek tünik. Fi dom az biztos.

Tehát ISFP, esetleg INFP.

INFJ kizárt, nem Fe.

2021. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!