Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami abban,a...

Szerintetek van valami abban,amit a Dancsó jelenségről gondolok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hányan ismerik innen Hidan csatornáját,ugyanazé a férfié,aki anno a Train With Brain csatornát működtette. Szóval ő készített több mint egy éve egy videót a Dancsó jelenségről,amikor kirobbant az a botrány a 14 éves srác kapcsán. Akkoriban rengetegen készítettek videót,de az övé kiemelkedett,mivel ezt a Dancsó jelenséget más szempontból vizsgálta. Ennek kapcsán bennem is felvetődött pár gondolat Dancsóval és a hozzá hasonló youtuberekkel kapcsolatban. Először is leszögezném,hogy nekem se tetszenek a videói,de ameddig nem károsak a követőire a videói,semmi baj nincs velük szerintem. Van persze néhány olyan videója,ami rossz üzenettel bírhat,emiatt jogosan kritizálják,de sokan nem emiatt kötnek bele,hanem a következő dolgok miatt: megváltozott,hedonista lett,lejebb adott a színvonalból,már nem csinál filmes kritikákat. Vegyük az első pontot,a drámai változást vele kapcsolatban. Ez igaz,de egyrészt az emberek megváltoznak és mi van akkor ha ő egyszerűen csak beleunt abba a korszakába? Belépett a 30as éveibe,a kor előnyére vált és egyszerűen csak egyszerűen habzsolni akarja az életet...A világ sokkal több annál,mint hogy filmeket analizáljunk és kritizáljunk,nem bűn,ha valaki nem akarja ennek szentelni az életét. Másfelől,lehet hogy csak a kapitalista beszél belőlem,de az ember a saját csarornájára azt tölt fel,amit akar. Ha nekem van egy üzletem,akkor azt akárhányan is szeretik úgy ahogy van,kedvem szerint átalakíthatom,átköltöztethetem és bezárhatom vagy megváltoztathatom a kínálatot(élelmiszerboltból válthatok halászboltra).Nem kell figyelembe vennem a vevők siránkozását emiatt,mert ez az ÉN tulajdonom.

Megint egy másik dolog,hogy sokak szerint elpazarolja a tehetségét. Ez megintcsak az ő saját tulajdona,adottsága és érthető,ha nem akar maradandó dolgot alkotni csak szórakozni,éz megint az ő döntése.

Nektek mi a véleményetek erről?



2021. dec. 25. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem az a velemenyem, hogy nem feltetlenul problema, hogy nem folytatja azt a vonalat, amivel befutott, de borzasztoan unalmas mar ez a trash content is. Azt is lehetne normalisan meg viccesen csinalni, de mar inkabb eroltetett. A "zenei" vonalrol nem is beszelve, ez a Feherjes dala egyszeruen kritikan aluli lett meg akkor is, ha "viccnek" szanja.
2021. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem valami értelmes fejtegetés lesz valami új szempontból, erre írsz egy kisregényt agyonjáratott közhelyekről, amit mindenkitől ezerszer hallottunk már, akárhányszor szóba kerül Dancsó. Mi értelme volt ezt kiírni? Dancsó összes videója alatt ki van vesézve ez a téma a kommentszekcióban. Olvasgasd azokat!
2021. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából mi a kérdés?


Attól, hogy elfogadod a szemetet, az még szemét marad.


Én még az eredeti Videómánia videóit szerettem, pont azért, mert minőséget szolgáltatva fogalmazott meg kritikát az elsősorban magyar filmekkel kapcsolatban, vicces formában.


Nyilván elfogadhatja az ember hogy te nem veszed figyelembe a vevők "siránkozását" attól még a jogos véleményük ott marad.

2021. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dancsó már elég régóta a cringe trash kategóriát tolja, trash közönségnek. Engedjük el.
2021. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az értéktelenség már önmagában káros.

De egyébként eléggé építi a bullyng kultúrát, még ha nem is konkrétan azt csinálja.

2021. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dancsónál szerintem épp az a furcsa, hogy fiatal huszonévesen még egy koránál érettebb és felelősségteljes youtubernek tűnt, aki formálni, fejleszteni akarta az emberek ízlését és nem pedig kiszolgálni, lerombolni azt. Aztán ahogy a 30 felé közelített, majd át is lépte azt, utána feküdt rá nagyon erre az agymosó trashes stílusra, és szerintem évről-évre cikibb, ahogy egy 30-as férfi játsza a fiatalos tizenévest, és az ő stílusukban próbál tartalmat gyártani.

Mintha felcserélődött volna nála a két pólus.

2021. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Belépett a 30as éveibe,a kor előnyére vált és egyszerűen csak egyszerűen habzsolni akarja az életet"


Szerintem meg pont azzal van probléma, hogy 30 on túl játssza a 15-16 éves stílusú sztárt, egyszerűen számomra nincs annál szánalmasabb mikor egy 30 vagy 40 es férfi próbál tini lenni. Lehet fiatalos stílusban öltözködni meg viselkedni normálisan is, de ezt nem színészkedve kell.

20 körül csinálni a tök értelmes, felnőttes tartalmat hitelesen kifejezetten fasza dolog, de fordítva k*rva gáz.


Számomra olyan, mint a Pixa a zene iparban, ő is valami 40 es tag, aki 15 évvel ezelőtt full fasza underground arc volt, most meg ennyi idősen, mint valami kiherélt újgazdag tini f@szkalap. Hát milyen gáz ez már basszus.

Férfiként, fiúcskának lenni... pfej.


Biztos vagyok benne, hogy ennek van erősen mentális vonala is, valami elnyomott, komplexusos dolog, vagy akármi, mert full nem normális.

2021. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi a lényeg? Van egy tiszavirág életű netceleb, elsüllyed szép lassan, mint a többi. Az hogy neked ez így elfogadható a te értékrended.
2021. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Az utolsó jól mondta,az én értékrendembe ez simán belefér,csak kiváncsi voltam,rajtam kivül hányan gondolkodnak így,látom nem sokan :D
2021. dec. 25. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!