Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek olyanok, akik az...

Léteznek olyanok, akik az emberek többségének tetszenek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit én nagyon helyesnek, szép arcúnak találok és olyan gondolatokkal frusztrálom magam, hogy egy ilyen külsejű srác szinte válogathat a lányok a között, mert úgyis mindenki szimpatikusnak/vonzónak fogja találni. Létezik ilyen?

2021. dec. 27. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet. De itt inkább az aggodalmadon van a hangsúly. Ha olyan a személyisége akkor melletted még 3 nője lesz. Ha pedig úgy ismerted meg mint egy hűséges srácot aki téged kedvel és téged akar akkor nem fog otthagyni egy másik miatt. Amúgy pedig ne éreztesd vele az aggodalmadat. Azzal csak magad fölé helyeznéd.
2021. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Adammaister ***** válasza:
76%

Nem azt mondom hogy magamra ismerek mert pont az ellenkezőjét állítom de nem gondolnám azt sem hogy bárkit megkaphatok a külsőm miatt vagy mint az előttem író is írta hogy a belső is ugyan így számít..

Meg kell ismerni a másikat én azt tudom mondani.

2021. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, pl sok híresség, de nyilván hétköznapi emberek közt is vannak ilyenek.
2021. dec. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Persze, erre épül a filmipar, a reklámok, az MLM egy jó része, a hitgyülik, szekták, a sales, személyes értékesítés stb stb.
2021. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Vannak. Amióta gyúrok rengeteg nőnek kellek, már úgy kell lerázzam magamról őket, tiltólistán van egy csomó, tindert meg fel se merem rakni
2021. dec. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!