Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha újra rendeznének gladiátor...

Ha újra rendeznének gladiátor játékokat az emberek szórakoztatására kimennél megnézni a showt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 13:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én biztosan nem, nem bírom az agressziót, de szerintem lennének sokan akik kíváncsiak rá.
2021. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem, nem igazán érdekel az ilyesmi.

Mármint nem az erőszak maga, hanem amikor direkt meg van rendezve egy küzdelem nem egyenlő felek között, esetleg direkt teljesen el vannak torzítva a versenyzők skillek terén. Pl ismerjük a klasszikus képet, amikor egy lándzsás hálós ember küzd egy rövid, karddal, pajzzsal felfegyverzett ember ellen.

2021. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Simán. Amúgy a mai küzdősportok sem sokkal finomabbak (box, ketrecharc, stb), max nem kell megölni a sporttársat a kör végén.:)
2021. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Csak ha lenne nő vs. férfi meccs:).
2021. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Senior Séf ***** válasza:
68%
Mondjuk életfogytos elítéltekkel rendezhetnének ilyen viadalokat. Meg is nézném.
2021. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Első sorból nézném. Nem azért, mert agresszív vagyok, hanem mert megfogadtam, hogy, mindent kipróbálok az életben, amire van lehetőség.
2021. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hova? Úgyis online menne mint a Squid Game :D
2021. dec. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
#4, mar van. Ott vannak a transzok. 😂
2022. jan. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha újból megrendeznék, az olyan diktatórikus társadalmi berendezkedésű világot jelentene, hogy nem agyalnál azon, hogy kimenjél-e az arénába nézőként, mert a távolmaradás tényét valószínűleg fővesztéssel büntetnék - vagy jobb esetben a legközelebbi viadalrendezvényre helyetted már nem is kéne másvalakit toborozni az egyik gladiátornak...
2022. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bevezetnék, az azt jelentené, hogy visszatért a rabszolgatartó társadalom. egyébként ha tényleg igaz az "új vilkágrend" az kissé tényleg efelé megy el, amcsiban már csinálják hozzá a nagy vallást amit mindenkinek el kell majd fogadnia mint a középkori europában az egyházat. Ha csak a fele összejön nekik az is elég durva lesz, AZ INKVIZICIÓ MEG SIMÁN BELE FOG FÉRNI.
2022. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!