Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent angyal arcúnak lenni?

Mit jelent angyal arcúnak lenni?

Figyelt kérdés
Kikre mondják ezt, hogy néznek ki?

2021. dec. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akire ránézel és totál ártatlannak látod az arcát. Olyannak, aki a légynek sem tudna ártani.
2021. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#1: De emellett elbűvölő is. Akár romantikus értelemben is.
2021. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez kicsit kifigurázza a témát, de: [link]


Ha nem "valósághűek" akarnánk lennie, akkor 1 pár szemnél jóval többre lenne szüksége valakinek hozzá és egyáltalán nem lenne cuki meg aranyos.

2021. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
áh, nem tudok rendesen fogalmazni, de úgyis értitek
2021. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentheti azt, hogy gyönyörű arca van, illetve azt is, hogy látszik az arcán, hogy kedves, jóságos teremtés.
2021. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Lányra és fiúra egyaránt használatos ez a kifejezés?
2021. dec. 27. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nekem amúgy mondják, mikor tini voltam akkor babaarcúnak mondtak.most angyalarcú. 40 vagyok amúgy és nő, de ettől függetlenül én se szépnek se semmi ilyennek nem látom magam, sőt én egy fáradt mogorva arcot látok mindig a tükörben. Angyalarcú kifejezést én inkább egy kék szemű szőke hajú kislányra mondanék, aki esetleg szép mosolyú.
2021. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!