Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire működő képes?

Ez mennyire működő képes?

Figyelt kérdés
Nem vagyok autószerelő. De azt szeretném csinálni hogy rossz autókat megveszek, megcsinálom őket és eladom. Ezzel szerintetek lehet jól keresni? És milyen feltételei vannak?
2021. dec. 29. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... mivel még az AUTÓ kategóriát sem találtad meg, ez szerintem teljesen esélytelen számodra.
2021. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megélni nem fogsz belőle, mert van hogy egy-egy autót több hónap mire sikerül nyereséggel eladni. Ugy azért addig is élni kell valamiből, na meg nem kis tőke kell hozzá hogy megérje...

Arról nem is beszélve, hogy magánszemélyként 1000% hogy többnyire veszteséggel jönnél ki belőle, hisz neked az összes autót át kell iratnod a nevedre, eredetiség vizsga,.. Stb...

2021. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az autókhoz legalább értesz?

Megvannak a felszereléseid, eszközeid, szakértelmed a reparáláshoz?

2021. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a "rossz" autót sokszor azért nem viszik igazi szervizbe, mert valami bűzlik.

E szerint naponta menne ki hozzád a rendőrség, és a harmadik után már tartósan költöznél is egy csendes, nyugodt helyre, ahol nem kéne autókkal foglalkoznod.

2021. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1# Szándékosan nem oda raktam.

2# Köszi, ilyesmikre voltam kíváncsi.

3# Nyilván.

4# Nem hinném hogy azért ülnöm kéne mert autókat veszek.

2021. dec. 29. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nézz utána.

Ha lopott autót veszel, akkor nem fognak megdicsérni, elveszik, és perelheted a tolvajt, ha esetleg vissza akarod kapni a pénzed.

Ja, és ha szerencséd van, akkor a börtönjogász segít.

2021. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!