Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1 hónapja szervezzük a páromma...

1 hónapja szervezzük a párommal a szilveszteri bulit, erre pár nappal előtte kezdi mindenki lemondani, mindenféle indokkal (leginkább azzal, hogy más házibuliba mennek). Szerintetek ezek után hagyjuk inkább az egészet?

Figyelt kérdés
vettem sütéshez minden féle alapanyagokat, kinéztem csomó receptet, vettünk italokat, kidekoráltuk a lakást...van aki simán lemondta, van aki még bizonytalan, van aki nem is reagált..
2021. dec. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenmi csak így lemondta, valszeg sose gondolták komolyan, hogy elmennek. Be lettetek etetve.
2021. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a meghívást mondták vissza. :3
2021. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Hívjatok meg rá új embereket, ismerősöket. Nagyon sokan szeretnének menni egy ilyen partira kicsit ismerkedni, barátkozni.


Vannak persze akik nem, nincs ezzel gond. Az előbbieket kell megtalálnotok.

2021. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Dettó ez van...szerintem én elmegyek veszek pár extasy tabit, aztán pár haverommal megesszük őket :D aztán ennyi volt a program.
2021. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Érezzétek jól magatokat azokkal, akik végül elmennek. Nem a létszám a fontos.
2021. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ilyenek a kamubarátságok, meg a pofátlan emberek.

Nálunk is mindig így volt.

Hát még meglátjuk, megpróbáljuk, oké ott leszünk, aztán meg ne haragudj, de…

És nem egy-egy emberről volt szó és nem 2 héttel előtte, hanem 2 nappal. Vagy 2 órával.

Ezek a társaságok egyébként szét is széledtek az idő folyamán. A tietek sem szoros, ugyanez lesz a sorsa.

2021. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy jártam, megvolt a program, erre lemondják, már meg sem lepődök. Így most én is program nélkül maradok úgy tűnik.
2021. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még aki menne? Ha nincs, akkor mondjátok le, ha van akkor rohadjon meg a többi és mulassatok jól! :)
2021. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Én megyek szívesen. 😂 Jófej vagyok, és fiatal. Nem alkoholista, és nem drogos.
2021. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!