Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy akkor még teljesen ismeretlen személlyel mindketten azt éreztétek, hogy nektek ketten muszáj megismerkednetek?

Figyelt kérdés
Például megláttatok valakit, és mindketten azonnal éreztétek, hogy a sors keze az, hogy ti ketten találkoztatok. Lehet akár ez baráti, vagy romantikus kapcsolat is, velem még nem történt ilyen, ezért lennék kíváncsi, hogy ilyen azonnali kötelék létrejöhet-e két személy között.

2021. dec. 30. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt ilyen.
2021. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Több alkalommal is előfordult.
2021. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátokkal. Szerencsére nem is egyszer.

Én alapjáraton hiszek az efféle "sorsban".

Persze az ilyen kapcsolatokban sem elég az, ha simán egymásra taláktok, mert uyganúgy meg kell ismerni rendesen a másikat, csak talán egy kicsivel magabiztosabbak lesztek az elején mint amúgy.

Remélem neked is lesz ilyenben részed valamikor!

2021. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de sosem lett semmi sem a végén, eltávolodtunk egymástól.
2021. dec. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Múlthét szombaton pont ilyen volt, addig én sem hittem benne, de első látásra azonnal szimpátia
2021. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy történt? Miből érezted?
2021. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 és a másik fél is érezte ezt?
2021. dec. 30. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem ige, legalábbis én is azt éreztem, azóta is ír és külső szemlélők is észrevették.
2021. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!