Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg fogtam a forró tepsit és...

Meg fogtam a forró tepsit és meg éget a kezem nagyon ég és fáj , fenistil gél van ithol az jó lesz rá ? Ha azzal kenem hamarabb be fog gyógyulni ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan hideg vizet kellett volna engedni rá! Van otthon levendula illóolaj? Ha van, akkor a hideg víz után levendula illóolajjal kend be! Ha nincs, érdemes venned és később is bekenheted azzal. Minimum Aromax minőségű legyen a levendula illóolaj. Vigyázz, hogy ne illatolaj, hanem 100% illóolaj legyen.
2021. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire friss a seb, de rengeteget számít, ha az első fél órában/órában hideg vízbe tartod a kezed. Amikor legutóbb megégedtem a kezem, akkor csak a vízben tudtam alapból elviselni a fájdalmat és a sebnek is jót tett.


A konkrét kérdésedre nem tudok válaszolni.

2021. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tarts otthon aloe vera növényt. A belsejeben levő zseles folyadek remek erre!
2021. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak idejen a kicsi de eleg mely egesi sebem egy Vitamerfen nevu krem segitett. Patikus tudna, ha mas neven is van, mi az, regen tuzoltok is Merfen kremet hasznaltak.

Mar meglevo holyagbol maradt sebemre azt mondta mindenki, latszani fog mindig, nagyon gyorsan, szepen gyogyult es teljesen eltunt a kezfejemrol.

De ugye tenyleg a rogton jeghideg az, ami jo lett volna.

2021. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!