Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen drog az, amihez teát...

Milyen drog az, amihez teát szoktak inni vagy vizet forralni?

Figyelt kérdés

A testvérem 2 éve teljesen kifordult önmagából. Nem beszél senkivel, még a családdal sem, nem tudjuk mit eszik, néha kijön van, hogy az éjszaka közepén, van, hogy délben, forral magának egy kis vizet és csészében beviszi, majd bekulcsolja magára a szobát. Néhány naponta elmegy pár órára majd visszajön.


Ilyen fura viselkedést eddig csak drogosoknál tapasztaltam, hogy nem esznek, nem dolgoznak és össze-vissza alszanak. De a tesóm még pszichiátriai gyógyszereket sem szed.



2020. aug. 13. 02:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Eszik az, szimplán mikor elmegy valahova ahogy írod akkor bevásárol és annyi, pl ha nem mozogsz sokat és sokat alszol 2 tescós zacsis levessel ellehetsz egy nap, ahhoz meg elég a meleg víz, de ez csak egy példa, lehet máshoz is elég a víz, tejpor,tea stb...


Ilyen időszak nálam is volt, elegem volt mindenből főleg abból hogy rabszolgáskodhattam egy szutykos munkahelyen és kereshettem másnak a pénzt, meg hát hogy olyan okos emberekkel voltam körülvéve akik mindenbe beleszólogattak amit csináltam, persze ezek az emberek rám is egyből rám aggatták a drogos semmirekellő jelzőt, pedig életembe nem drogoztam...


Úgyhogy egy szó mint száz szimplán rájött hogy ezen a világon a népesség 90-95%-a rabszolga, és ettől próbál elhatárolódni amennyire csak lehet, nos igaza van!

2020. aug. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
2 éve? és hagyjátok lol
2020. aug. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán máktea?

😃

hmmmmm...

2020. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Tudod...hmmmmmm
2020. aug. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Máktea amúgy nagyon nem lehet, mert már leérett a mák. Pedig egyébként attól lehet több napra kifeküdni... :D
2020. aug. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Meg a mákteát rotyogó vízben szokták kifőzi ha minden igaz, bár nem olyan erős mint sokan hiszik.
2020. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ezért kell sokat inni belőle xDD
2020. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 Csak max fél vagy 1 percig volt jó főzni. Utána el kellett zárni, és hagyni teaként kihülni. Amúgy a bolti mák az nem jó, mert kevés bent az op. A fehér virágúak általában jobbak, de azokat max falun ültetik újra. Jó mákból 10 gubó totál fejre állít 😃
2020. aug. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ebből meg nem következik, hogy drogos, csak az, hogy nem akar veletek időt tölteni. Az is lehet, hogy depressziós vagy egyéb baja van. Beszélj vele és megtudod.


Amúgy a mákteán kívül rengeteg bódító hatású tea van, főleg idiai importok. Meg sokan a jó öreg mariskát is bele teszik a sima kamilla teába :D

2020. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ketaminhoz szoktak teát inni.
2020. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!