Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más gyerekével is türelmesek...

Más gyerekével is türelmesek vagytok, vagy csak a sajáttal?

Figyelt kérdés

Még nincs gyerekünk a férjemmel, de a közeljövőben szeretnénk belevágni.


Viszont a férjem bátyjának van egy 3 éves kisfia, akit nagyon szeretek, de havonta szoktunk menni anyosekhoz látogatóba, messzebb lakunk, ezért ott is alszunk, és rendszeresen van, hogy ilyenkor is direkt elhozzák itt aludni, szoktak is viccelődni, uogy szokjuk.

De én ez miatt nem kelek fel hamarabb, mint akarnék, mert pihenni akarok, nem gyerekcsőszködni, mérges vagyok, mikor nem figyelnek és a gyerek azért is beront a szobába és felkelt stb. Nem szeretem, mikor más osztja be az időm, hogy mikor nem is terveztem a hetvegere semmi ilyet, akkor is a gyerekkel kell foglalkozni.


Kicsit ez miatt is toltam ki a gyerekvállalást, bár szerinrem a saját gyereknél más a helyzet, ha nem is örömmel kel fel hajnalok hajnalán az ember, a saját gyerekéért mindent megtesz, máséért nem ugyanaz.


Szerintetek?


2022. jan. 1. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Sanszos hogy ki fog borítani a saját gyereked is majd.
2022. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
53%
Én utálok minden gyereket, a sajátommal nyilván más lesz a helyzet.
2022. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kiborítani biztos ki fog. Bár az unokaöcsi nem borított meg ki egyszer sem, szimplán nem érzem azt, hogy akaratom ellenére nekem kéne pesztrálni
2022. jan. 1. 14:21
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Más gyerekével jóval türelmesebb vagyok. Ne is haragudj, de ha anyóshoz mentek, ott egy 3 éves, akkor eleve nem a pihenésről szól a hétvége, nem fog mindenki lábujjhegyen járni miattad.

Ha lesz saját, az 0-24 munka, rohadtul nem akkor fogsz pihenni, amikor szeretnél!

2022. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem, ha lesz saját gyereked, azt nem ilyennek fogod megélni. Nyilván bosszantó, mert annak a gyereknek vannak szülei, neveljék ők.
2022. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
A sajátommal sokkal türelmetlenebb vagyok
2022. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, más gyerekét nem fegyelmezhetem annyira, az bunkóság lenne. Ha idegesít, ott hagyom, legyen az anyjával. Amelyik végképp nagyon idegesítő, azokkal inkább nem is találkozom, az egész családdal...
2022. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
40 évesen lettem apa. Én más gyerekéhez jóval türelmesebb vagyok mint a sajátomhoz, de őt is imádom, ő az életem legnagyobb értelme. Gondolkodunk testvéren is, de már 43 éves vagyok, 44 leszek mire megszületik (feleségem 7 évvel fiatalabb). Ez egy kicsit elbizonytalanít.
2022. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Miért ne mehetnék az anyóshoz pihenni? Felesleges kiforgatni a kérdést, ha fusztralt vagy, azt ne itt vezesd le
2022. jan. 1. 14:32
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
44 az kotyfitty, egy ismerősömnek 50felett lett először gyereke..
2022. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!