Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Szinte egyidős vagyok a párom gyerekével

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, a barátom pedig 35. Tudom ez már eleve lehet hogy valakinek nem szimpatikus, de minket nem zavar a korkülönbség, azért vagyunk együtt mert nagyon jól összeillünk, lelkiekben is passzolunk, örülök hogy egymásra találtunk.

Viszont az a probléma hogy van egy lánya, aki 16 éves. Nagyon fiatalok voltak amikor megszületett, nem tervezték de, úgy gondolták hogy ha már így alakult akkor megpróbálnak egy család maradni. Ez sajnos nem sikerült, pár év után szétmentek. Az anyával nincs baj, persze először ő is méregetett hogy mit akar tőlem a barátom, de mostmár megbékélt.

A lánya viszont nagyon nem bír, talán érthető okokból, és nekem is elég kínos a helyzet hogy ilyen kevés év van közöttünk.

Ti mit kezdenétek ezzel? Megpróbálnátok vele jól kijönni, vagy kerülnétek? Mármint persze az az érdekem hogy jóban legyünk csak nem tudom hogy hogy viszonyuljak hozzá, mint egy barátnőhöz? Csak akkor meg olyan fura hogy találkozom egy barátnőmmel aki apának hívja a páromat.



2021. febr. 5. 15:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%

Béméltesd meg a lányt.

Ő szólítja apának, te meg apunak.

Akinek meg ez fura, az az ő baja.

2021. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki ennyivel fiatalabb csajjal van, akkor vagy manipulálni akarja, vagy infantilis. A te párod melyik?
2021. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Ha komolyan gondoljátok, majd hozzászoksz - és akkor nem is kerülheted meg a dolgot.
2021. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
63%

Én a kiscsaj helyében biztos kinevetnélek hogy olyan naív vagy hogy elhiszed a 35 éves apám akar toled bármi komolyat

Apámtól meg megkérdezném hogy ugye nem fog rám mászni ha betöltöm a 18-at mert igazából ennyi erővel ez is esélyes. Ja és megmondanád neki hogy szánalmas és beteg. Amíg nem szakítana veled nem tartanám vele a kapcsolatot. ( ugye nem hiszed el hogy örökre együtt maradtok?)

2021. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez nagyon gáz.
2021. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
18 évesen nekem is voltak 30+-os pasikáim, igaz velük csak dugtam. Nem egy 18 évessel akarnak kapcsolatot, csak tudod finom a fiatal suni. Én is voltam naiv, de hamar megtanultam a leckét. A kölykét meg leszarnám nagy ívből.
2021. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Nem zavar a korkülönbség??

Dehogynem! Zavar, hogy veled egyidős gyereke van, zavar az exfeleség, majd zavarni fog, ha te tutujgatod az idős szüleit, zavarni fog, hogy nem élhetsz úgy, mint egy 18 éves, neked ott leszenek a kötelezettségek. Idővel fixen zavarni fog az is, hogy gyerektartást fizet, nem akar családot, nem téged kér meg először, nem veled éli át először, hogy pozitív a terhességi teszt, stb.


A lányával semmit se tudsz kezdeni, ha elsőre eldöntötte, hogy utálni fog, akkor az így is lesz. Kerüld, ahol tudod, ha nem tudod, akkor legyél vele udvarias, de nem kell erőltetni a haverkodást.

2021. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell kezelni. Ha összefuttok, beszéltek, ennyi. Nem kell a barátnődnek lennie, se az anyjának. Ismerős és kész. Gondolom az apjaval nincsenek napi kapcsolatban, simán el is lehet kerülni. Nem másabb ez a helyzet mintha a pároddal egyidős lennel és ugyanekkora lenne a gyerek.
2021. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Naivnak tűnhetek, de így látatlanban nem tudjátok hogy milyen kapcsolat van közöttünk. Nem manipulál és nem is a testem miatt kellek neki, tudom hogy ez az alap felfogás de nem így van. És nem is zavar a korkülönbség sem, az exe sem, csak az volt a kérdésem hogy a lányával mit kezdjek. Valaki ezt is megválaszolta, annak tényleg köszi

2021. febr. 5. 17:37
 10/35 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha egy 35 éves lelkiekben egy 18 évessel passzol, akkor ott vannak ám komoly problémák.


Hagyd a francba ezt a dolgot, úgyis rá fog menni a kapcsolatotok erre az egészre. Még most hagyd. 15 év múlva még fiatal nő leszel, a pasid meg 50 éves(!), ez kell neked?


Csak pazarolod az idődet.


A helyzettel meg nem tudsz mit kezdeni, a lányát nem tüntetheted el.

2021. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!