Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak az első edzőtermi edzésre...

Csak az első edzőtermi edzésre személyi edző?

Figyelt kérdés
Tehát csak 1 alkalomra megéri?
2022. jan. 4. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nincsen fogalmad még semmiről akkor igen.
2022. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk egy alkalommal nem lehet csodát művelni, meg lehet mutatni, hogy mi mire való, meg esetleg fel lehet mérni, hogy az egyes gépeken mire vagy képes, tehát kvázi milyen az állóképességed.

Talán adódik a kérdés: utána miért nem szeretnél? Netán anyagi okokból?

2022. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb helyen ma már az első alkalom ingyenes, de azért arra ne számíts, hogy majd ingyen 2-3 órát foglalkoznak veled első alkalom címén, én ingyen max. fél órát, esetleg egy órát szánnék rád, de szerintem még annyit se fognak.
2022. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább az első néhány órára. Egy alkalom szerintem kevés.
2022. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem anyagi okok miatt, úgy vagyok vele ha nem kell akkor minek fogadnék többször is.
2022. jan. 4. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első 2 hétben érdemes edzővel edzeni, aki megmutatja mi mire való, és segít hogyan kell helyesen kivitelezni a gyakorlatokat, mert bele a vakvilágba többet árt, mint használ. Ráadásul az elején jó motiváció is. Az se árt, ha van egy edzés terved és nem csak találomra mész, hogy éppen mihez van épp kedved, plusz jó, ha van egy étrended is, mert a kettő együtt és igazán valamit. Valaki leragad a csirke-rizs-saláta kombónál, pedig nagyon sok kreatív finom és tápláló étel van, ami segít akár a fejlődésben, akár a fogyásban...stb a célodnak megfelelően.

Aztán ha megvan a rutin, csinálhatod egyedül is.

2022. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg terem edző?
2022. jan. 4. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!