Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sebészek hogy bírják azt amit...

Sebészek hogy bírják azt amit csinálnak?

Figyelt kérdés
Ezt meg lehet szokni vagy erre születni kell?
2022. jan. 5. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Születni kell rá. Attól, hogy más ember nem bírja a vért és a véres dolgokat, lehet más imádja őket.
2022. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem megfelelő szó ide az hogy "imádja".
2022. jan. 5. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem a kérdező nem a vérre gondol...


A halálokra.. hogy a keze alatt hal meg/bénul le/nem tudja meggyógyítani úgy marad az illető/stb..


A válasz: piával.

2022. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg például a mentőben lévő orvos stb... Amiket lát, amilyen szituációkba keveredik az brutális szerintem. És higgadtan meg kell oldania.
2022. jan. 5. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Hivatásosként dolgoztam egy évig, volt szerencsém találkozni 2-3 sebésszel és egy mentő dokival.... 2 dolog volt a közös bennük minden alkalommal: agresszívak voltak és piásak.
2022. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg arra gondol, akkor is imádja a sebészetet a sebész. Nem biztos minden sebész olyan, de biztos van köztük olyan is. Ez hülyeség, hogy piával, lehet valamelyiknek kell, de lehet egyszerűen olyan a lelkivilága, hogy egyszerűen könnyedén túl tud lépni. Sok sebész imád vágni, amikor a bőrt megvágja és folyni kezd a vér, imádja azokat a helyzeteket ami történhet egy műtét során, hogy a beteg élete vagy egészsége tőle függ. Ez egyfajta adrenalin. Az, hogy egy beteg meghal vagy épp nem sikerül a műtéte, lehet nem is érdekekli az, mert őt inkább a műtét technika részéért csinálja. Illetve lehet a lelke se olyan, hogy egy idegen ember bármit is elindítson benne. Nagyon sok féle ember van és nagyon sokféle ok lehet, hogy vki egy adott munkát végez, mégha életek is múlnak a kezei alatt.
2022. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy (ironikus)velemeny szerint,a primitiv pszichopata gyilkos lesz,a kicsit magasabb szintu vagohidi dolgozo,az intellektualis pszichopata pedig sebesz.
2022. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!