Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Budapesten csinálnak valahol...

Budapesten csinálnak valahol arccsont feltöltést?

Figyelt kérdés
Ha a cheek fillers-re rákeresek akkor rengeteg lehetőséget kidob, de úgy láttam ez itthon annyira nem felkapott, legalábbis ilyet, hogy arccsont feltöltés nem találtam konkrétan csak hialuronsavas arcfeltöltést.Most szerintetek hialuronnal oda is lehet tölteni, ha kicsit látványosabbá szeretném tenni az arccsontomat?Hallott már valaki olyan helyről Budapesten ahol csinálnak ilyet?

2019. ápr. 23. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Kérlek ne csináld. Biztosan szép vagy úgy is, ahogy vagy (ha pedig nem, akkor az arccsont feltöltés nem fog segíteni), és biztosan van olyan, akinek így is tetszel!


[link]

2019. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Hogyan képzeled el az arcCSONT feltöltését?
2019. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Talán úgy, hogy az arccsont feletti bőrszövetbe töltik bele a hialuront?Mert hogy máshogy?Értem én, hogy magyarul ez furán hangzik, de akkor mondjál arra a területre más szót ha tudsz!Na látod rohadtul nincs.Angolban van rá a cheek bone ami szószerint az arccsont meg a cheek ami értelemszerűen csak a bőrös részt jelenti azért mondják erre az eljárásra azt, hogy cheek filler.Lehet kötekedni de az ég szerelmére hát ha magyarul csak így lehet akkor mit csináljak?Amúgy meg az előző így is értette miről van szó, nyilván nem a csontodba töltögetik.
2019. ápr. 23. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az arccsontot töltik fel. Szerintem keress rá máshogyan. Van ilyen Budapesten. [link]
2019. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Járomcsont magyarul a cheekbone. Olyat lattam mar, hogy implanttal tesznek hangsulyosabba jaromcsontot vagy allcsucsot, az tartosabb, de szerintem a hyaluronsavasnak barhol utana tudsz kerdezni ahol csinalnak arcfeltoltest. Egyik ismerosom csinaltatott ilyet, nem lett annyiralatvanyos a kulonbseg, de o nagyon elegedett vele.
2019. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most direkt rákerestem, hogy arccsont angolul, de akkor is a cheek bone-t adta ki.Amúgy igen az implantátumos dolog az már velem is szembejött, de egyenlőre attól még félek, az azért tényleg drasztikus meg maradandó a hialuronsav viszont felszínódik, szóval ezért gondoltam kezdetben inkább arra aztán ha nem tetszik fél év múlva nxoma se lesz.De köszi, igen valószínűleg majd elmegyek aztán rákérdezek az a tuti.
2019. ápr. 23. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!