Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, mi az ideális...

Szerintetek, mi az ideális női testsúly?

Figyelt kérdés

Most nem testtömegindexre gondolok, mert az nagyon egyénfüggő. És van amikor a normál testsúlyt is túlsúlynak adja meg. Válaszolnátok képekben, hogy mit gondoltok? Nem tudom eldönteni, hogy mely ponton hagyjam abba a fogyókúrám.


Nem, nem küldök képet, nem, nem ismerkedek.



2022. jan. 6. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasságtól is függ.. Ha nem tudod eldönteni h mikor hagyd abba a diétát akkor ne itt kérj tanácsot hanem fordulj szakemberhez!
2022. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Testalkat, magasság, izom-zsír arány (testkompozíció) etc.. ez mind mind számít... nem olyan egyszerű csak úgy megmondani. Haha csak vicceltem, 164,88cm 43,22 kg aki ettől eltér az nem is igazi nő.
2022. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan. Nem a kg számít, hanem a cm.

Attól is függ, mennyi az izom és mennyi a zsír (mert ugye más a tömege), milyen a csontozatod, és persze ahogy írták, milyen magassággal párosul. Butaság csak a kilókat figyelni.

2022. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kisördög1 ***** válasza:
38%
Nincs ideális testsúly, az alak számít!
2022. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem csak a kilókra figyelek, ezért mondtam a képet, mert azon jobban látszódnak az arányok. Nyilván fogyásnál minden kisebb lesz. És azt sem tudom eldönteni, hogy mennyire számít. És ezt is bele szeretném kalkulálni, hogy hol álljak meg.
2022. jan. 6. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
az a lenyeh h a zsir nagy resze a D kosarban legyen
2022. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kisördög1 ***** válasza:
0%

Ne állj meg vele, egyszerűen élj aktívabb életet kicsivel jobban odafigyelve, különben az eredmény csak átmeneti lesz bárhol is állsz meg, mert visszajönnek a kilók.

Ismeretlenül, látatlanul szerinted hogy döntsük el? Amúgy is mindenkinek más jön be, más tetszik.

2022. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A magasság, a testi arányok, mellméret is nagyon fontosak.

De konkrét példát is mondok, számomra egy kis- közepes mellel egy kb 170 cm magas nő ideális súlya 55 kg körül van.

2022. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
De pedig a bmi megbizhato. Olvastam egy kuratasrol, ahol ferfiakat kezdeztek meg az idealis vonzo nok sulyarol. A kepek alapjan elsopro tobbsegben olyan noket helolrek, akik 19 es bmvel rendelkeztek, ez a normal es socany kozotti hatar, azaz tinitest.
2022. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös Hiába a kép! Soha nem fogod tudni más ember testarányait elérni, nem beszélve arról, hogy magadat nem reálisan látod tükörben, főleg fogyás közben nem.

Milyen magas vagy, hány cm, korod? Mennyire vagy sportos?

2022. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!