Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, számotokra mi az "ideáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra mi az "ideális" testalkat egy lányon?

Figyelt kérdés

Légyszi linkeljetek képet.

Igaz, hogy nincs kifogásotok a plussz súllyal rendelkező lányok ellen?



2017. okt. 31. 06:48
1 2
 1/15 Ramone ***** válasza:
Mindenkinek más az elvárás... Igazából találomra ráböksz egy nőt ábrázoló képre Google-n és az biztos hogy valaki zsánere tehát nem kell aggódni és görcsölni biztosan van olyan pasi akinek pont olyan nő jön be mint te... Igazából elsősorban magadnak kell tetszened mert az önbizalmat ad és és egy olyan nő kelendőbb akin látszik hogy van önbizalma.
2017. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre az ideálom az olyan, deszkának titulált nők környékén mozog, mint Mila Kunis, Natalie Portman vagy épp Emma Watson.


Viszont az egyetlen nő, akibe szerelmes voltam életemben, történetesen pont nem ilyen testalkatú volt. Nem tudom, ez válasz-e a kérdésedre.

2017. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

[link]

talán picit husisabb még jobban nézne ki :)


eddig a leggyönyörűbb test amit láttam az egy 85kg-os lányé volt, mindig is vonzott a teltebb alak :)


24F

2017. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ide kép...Szabó Erika Az Üvegtigris c filmben. Ott van egy fehérneműs jelenet. Na az a számomra tökéletes női alak/ alkat.
2017. okt. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
legyen husi
2017. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Az amit a 3-as belinkelt az még pont jó!!!!
2017. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Én is a 3-asra szavazok :)
2017. okt. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a kifejezetten vékony, de igazából teljes mértékben ízlés kérdése, nincs olyan alak, ami mindenkinek megfelel.

Hát én "ráböktem egyre Google-n" és ez pl nekem tetszik: [link]

Nálam amúgy sincs igazán olyan, hogy túl vékony és őszintén megmondva, ideálomból kiindulva: a plusz súllyal van kifogásom, egyszerűen nem tetszik. De mint láthatod, előttem vagy öten azt írták, hogy nem gond, hanem épp az tetszik nekik.

(a gyakorikérdések pedig szerintem nem alkalmas bármiféle statisztika felállítására több okból sem)

2017. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Szabó Erika abban a jelenetben iszonyat dögös. Olyan segge van, meg nőként is megjegyeztem....
2017. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten a vékony lányokat részesítem előnyben.
2017. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!