Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a tervetek erre a hétvégére?

Mi a tervetek erre a hétvégére?

Figyelt kérdés
Nekem csak a szokásos körök: elhunyt hozzátartozóm urnájának látogatása és - elvileg - bazilika meglátogatása. No, meg egy kis házimunka is...

#ismerkedés #érdeklődés #egyház #odafigyelés #temetőlátogatás #templomok belső szerkezete
2022. jan. 8. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma lemegyek futni,aztán be kell vásárolnom. Holnap lenyomok egy termes edzést, aztán semmittevés.
2022. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: dicséretes dolog a testedzés! Kora tavasztól késő őszig én is tervezem. (Tavaly kezdtem újra hosszú évek kihagyása után.)


Kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok! :)

2022. jan. 8. 08:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Túrázás, evés :D
2022. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: túrapartnered van? (Nem, nem ajánlkozás a részemről ez semmiképpen, pusztán érdeklődés.)


Jó étvágyat a pihenők idején. Mit viszel magaddal a hátizsákodban?


Ui: evés :D ez valamiféle csalafintaság jele?! :)

2022. jan. 8. 08:58
 5/9 A kérdező kommentje:

Túrahelyszínt elfelejtettem megkérdezni. Mindegy, most már egy kicsit lényegtelen is.


Ha szeretnél társakat találni, akkor turatars.com oldal - ha jól tudom, akkor van ilyen lehetőség.

2022. jan. 8. 09:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen csalafinta vagyok :D

Bakonyba szoktam túrázni. Nagyon szép helyek vannak, pl, Római fürdő, Mórocz tető.

2022. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmegyek apumékhoz, a tesómmal csinálunk palacsintát, meg társasozunk
2022. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: érezzétek nagyon jól magatokat! :) Hány évesek vagytok a testvéreddel kedves 7-es, ha szabad kérdezni?


Közben én voltam már az altemplomban - temetkezési helyszín - elhunyt rokonomat látogatni. Mivel már 2 és fél éves emlék a haláleset, egyre kevésbé fájdalmas. Távolodik minden, enyhül a sajgó kín.


(Persze, néha szinte tűrhetetlen módon felerősödik a hiánya - néhány hétig/hónapig nagyon erős -, majd csillapodik és egyben rendeződik is ez a nagyon furcsa lelki folyamat.)


Ezt az egészet csak azért részleteztem ennyire, hátha más gyászolónak is szüksége lesz ezekre a bíztató, segítségnek szánt jelzésekre részemről.


Hátha valakinek még csak pár hetes/hónapos a veszteségélmény. Nekik küldöm ezt a vigasztaló, üdítő, reményt keltő jövőképet.

2022. jan. 8. 12:11
 9/9 anonim ***** válasza:
A budai hegyekbe megyünk kirándulni a párommal.
2022. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!