Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a tervetek hétvégére, van...

Mi a tervetek hétvégére, van valami program?

Figyelt kérdés
Bármi

2019. febr. 10. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A barátaimmal találkozom holnap, elmegyünk majd billiárdozni és hambizni.

Szükségem is van most a társaságra, különben egyfolytában a gyászra gondolnék.

2019. febr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Közöd?:)
2019. febr. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megyünk Lidl-be nagybevásárolni mert kizabáltuk(párom zabálta ki xd) a hűtőt és kéne már rittyenteni egy jó kaját szal főzni is fogok aztán tanulni kell kedden nincs suli szal meloba megyek arra is kell étek nekem is
2019. febr. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvasás, tanulás, netezés, GYK., majd készülés a következő hétre.
2019. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A párom nem ér rám, úgyhogy kutyázok, papagájozok itthon.
2019. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edzem.
2019. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dolgozom - szabadúszó vagyok, így nekem nincs ilyen, hogy hétvége. Heti szinten osztom be az időm, így van mikor kedd szerdán lazsálok de szombaton dolgozom. :)

Tehát ma munka, amit egyébként szeretek csinálni (fotós vagyok, itthoni utómunkára kell gondolni), közben előadásokat hallgatok - pl Poppert, vagy filmet “hallgatok”... ezenkívül főzök majd valami ebédet, mert a jamie oliver féle pestos isteni tészta elfogyott... ;)

Az este pedig mindig képlékeny. De sanszos, hogy ebben a hidegben nem megyünk sehova, itthon begubózunk, vagy rakom tovább az 5000-es kirakót amit hetek óta kerülgetünk màr :D, vagy megnézünk egy új filmet... ilyenek ;)

2019. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!