Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha minden szabályt betart az...

Ha minden szabályt betart az ember, akkor soha nem lehet boldog?

Figyelt kérdés
Pl: munkahelyen, szüleivel kapcsolatban stb.
2022. jan. 8. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért menekülnek fiatalon a szülőktől, azért hagyja ott fiatal a melót egyik hétről a másikra, mert olyanok a szabályok...

Erről olyan tudna igazán mesélni aki ült valamennyit, a szabályok megfojtanak valamilyen úton, aki szarik a törvényre, szabályokra az kockáztat de lehet többet él rövid idő alatt, mint más egész életében, ezt mindenki maga dönti el, hogy elég-e neki naponta felkelni a munkáért, vagy maga csinálja a pénzét.

Ezek nyilván komolyabb dolgok, mint a szülői munkahelyi téma.

2022. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki ... egy darabig ne tartsd be a szabalyiadat es majd meglatod, hogy valtozik-e a boldogsagod.
2022. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is lehet minden szabályt betartani. Nem csak a gyakorlatban, elméletileg sem, a szabályok gyakran ellentmondanak egymásnak. Ez van, nem kell mindent komolyan venni.
2022. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én így tapasztaltam. A szabályok nagy része energiapazarló, logikátlan és általában be sem tartatják veled vagy nem éri meg betartani.


Mondjuk én nem tartok szabálynak ilyen családi zsaroló mendemondákat, hogy mit illik és mit nem. A családom a szabadidőm, azt csinálok szabadidőmben, ami jólesik. Ha nem érzem magam jól bizonyos rokonokkal, ha illik, ha nem, haza fogok menni és meg is mondom, hogy miért.

2022. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nem.
2022. jan. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Mondj egy szabályt, ami a boldogságod útjában áll. Én betartok mindent és mégis tudom élvezni az életet.
2022. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem az emberi szabályokat kell betartani a boldogság eléréséhez,

hanem a természet törvényeinek szabályait. Ilyenek pl. hogy nem mérgezed önmagad (egészségesen élsz), nem a technológiában és az anyagi dolgokban keresel boldogságot, hanem az emberi kapcsolatokban, összhangban élsz a természettel és a lelkiismereteddel stb. Ezeken túl én még a karma törvényét is figyelembe veszem, mert nem csak az egyszeri életben hiszek.

2022. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!