Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azért utálom...

Lehetséges hogy azért utálom a matekot mert a tanár nem jó?

Figyelt kérdés
Más tárgynál is észrevettem. Általánosban történelemből 4-es voltam. Gimiben 2-es. Teljesen másképp tanít a tanár. Mateknál is ez lehet a baj? Ilyen tipikus vén szakállas ordítozós idióta a tanár. Kb az osztály fele 1-es dogákat szokott írni.
2022. jan. 8. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Lehetséges. Amúgy a legtöbb diák utálja a matekot mert szar.

Mond meg mennyi a:

xy+3/4x1b+5y:6k(x+y)[xb-ab]-1123124512421421yx53532532x= ?

Aki szereti a matekot az számolja már ki nekem ezt köszi! <3

2022. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, mert a matekot megszerettetni a tanár tudja a legjobban, míg más tantárgyaknál azért a tantárgy maga is szerethetőbb tud lenni önmagától is.
2022. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hanem biztos.


Én korrepetáltam már pár embert és a többség úgy köszönt el, hogy pozitívan állt a matekhoz és meglátta benne a szépet, az érdekeset. Sok érdekességet is kérdeztek a legtöbben, olyan dolgokat, amikből nekem az látszott, hogy az illető nem túlélni akar matekból, hanem vannak területek, amikben szívesen elmélyedne kedvtelésből.


Mondjuk én eleve kicsit infósabb, látványosabb példákkal dolgozom, azt könnyű eladni a srácoknak. :)

2022. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Mateknál (tulajdonképpen minden reáltárgynál) nagyon fontos, hogy a tanár jól tudjon magyarázni, át tudja adni a tudását a diákoknak.

Töriből, irodalomból megtanulod, ami a könyvben van, és kész.

Én sokat szívtam a rossz matektanárok miatt. Általánosban és gimiben is többnyire 3-as voltam. Nyolcadikban új matektanárt kaptunk, nála első félévben színötös voltam, és év végén is ötöst kaptam, csak egyszer csúszott be egy hármas. Tehát korántsem voltam hülye a matekhoz (mondjuk matekzseni sem voltam), csak kellett egy jó tanár.

2022. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3# Nekem is segíthetnél, ha gondolod.:D
2022. jan. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!