Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon örülnék, egy jó ötletne...

Nagyon örülnék, egy jó ötletnek, sajnos elég gyengén tanítják nálunk a matekot, már előző évben szóltam hogy emeltezni szeretnék azt mondta a tanár elég ha faktra járok, de éreztem hogy nem, ezért külön tanárhoz is jártam?

Figyelt kérdés

Az sem segített nagyon, de most jobbat “találtam”. Érzem hogy már második félévben elég eléggé elkéstem de sok hiányossággal szerintetek hogy kéne emeltre tanulni? Nagyon kell mert épitészmérnökire szeretnék menni.

Idén érettségizek.



#érettségi #módszertan #emelt matek #érettségire felkészülés #Matek emelt módszerek #Emeltre tanulási módszerek
2021. jan. 3. 00:09
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Külön tanárhoz járni a legjobb, csak feled foglalkozik úgy ahogy neked a jó. A te tempódba és csak veled. Nekem bevált és bukásról javítottam fel 4 re a külön tanáromnak hála.
2021. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Matekinget javaslom a gyakorlati részhez. Az elméleti részhez meg egy jobb (mozaikos?) matek könyv (néhány bizonyításhoz egyetemi jegyzet) ideális. Én már egyetemista vagyok, annak sem az elején, kicsit gyakorlottabb matekos. Ha kérdésed van valami konkrét témával vagy tétellel kapcsolatban, nyugodtan keress. :)
2021. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj mivel online vagyunk 5 matek helyett csak 2 van megtartva az is eleg gyengén... a külön tanárommal meg nehéz most így ilyen helyzetben sokat találkozni, amikor utolsjára voltam azt mondta hogy ne menjek igy matek emeltre így még a 2es sem lesz meg emiatt nagyon is lehangolt mivel igy is nagy nyomas van rajtam meg a rajz alkalmassági meg infóból még semmit se tudok(az lesz a választott tantárgyam, emiatt is izgulok hogy ossze jön e fél év alatt..) és nem tudom így most a sulis anyagokat nézzük át mert online elég rosszul tanítják, vagy csak az emeltre és otthon feküdjek rá a sulisra?
2021. jan. 4. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy picit hasonló cipőben járok. Felettem tizedik végén faktot mert nagyon jó tanárunk volt. Szerettem a tantárgyat is. Aztán a tanár a következő évben elment még nyáron... Volt egy másik kb 2 hónapig. Ő még rendesen tartott faktot. Utána meg fekete leves de durván. Mert a következő tanár elmondta az anyagot aztán ha szóltunk, hogy nem értjük még ő sértődött meg és mi voltunk a hibásak. Vele már nem is nagyon próbálkoztam. Aztán a következő tanár tavaly március végén jött. A korona alatt. Ő már nem is tud arról, hogy emeltet terveztem. Én így engedtem el az egyik álmom. Szóval ha valaki olvassa ezt aki tanár vagy tanár akar lenni. Akkor lényszíves tanulj ebből. És tanítsd meg az anyagot ne csak elmond.


Kicsit eltértem a témától. De ha annyira nem fontos a Matek emelt akkor inkább enged el.

2021. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is esélytelennek látom a matek emeltet, a tanár középszintre se készít fel... viszont infó középszintből, egyedül az adatbáziskezelés a nehéz, de nézz róla videókat, hátha :) szóbelihez meg: [link] írásbeli után kezdtem el ebből tanulni, nagyjából 5 alkalmat tartott a tanár és 100%os lett a szóbelim :) szóval ha nekem, mint informatikai analfabétának sikerült, akkor neked is menni fog
2021. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!