Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pénztároslányok! Volt már,...

Pénztároslányok! Volt már, hogy egy vevő randira hívott titeket? Egészen pontosan hogyan? És ti hogy reagáltatok rá?

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 01:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Volt pénztáros csajhoz szerencsém, én nem éltem, hazafelé átgondoltam hogy egész nap ott kasszázik, és talán nem 8 órában, de sok fiatal közül szemezgethet ha olyat fog ki aki egyedül van, engem is így bírt szóra, de több nem volt.

Azóta láttam ugyanúgy a kasszában ünnepek idején, akkor nem hozzá álltam be.

2022. jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
*nem éltem a lehetőséggel, bocsi be vagyok rúgva mint a majom.
2022. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem pénztároslány vagyok, hanem "vevő", de:

Volt egy pénztáros lány, a helyi "fenyőfás" boltban, aki többszöri egymásra mosolygás stb. után egyszer csak a blokkra ráírta a nevét és a telefonszámát.

Persze hogy felhívtam. Utána kb. két évig voltunk együtt. Én csesztem el. :( Jó lenne rendbehozni.

2022. jan. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Én pénztároslány vagyok az Aldiba. Elöször is megnézném milyen termékeket vesz ha a minöségibeket abból már lehet kővetkeztetni az anyagi helyzetére. Ha jómodú akkor elmennék vele. Ha csak az akciós termékeket viszi akkor elhajtanám a búsba.
2022. jan. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
aki csak akciosakat vesz az nem szegeny hanem okos :-)
2022. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

#4:

Vannak megszokott termékek, melyet csak az Aldiban kapok meg. Nem érdekel, hogy akciós, vagy sem. Egyszerűen a minősége, ár/értékaránya jön be nekem. Ezek után...? :)

2022. jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

"Elöször is megnézném milyen termékeket vesz ha a minöségibeket abból már lehet kővetkeztetni az anyagi helyzetére."


Aha, tényleg. :)

Mi havonta kb 280 ezret költünk kajára, csupa prémium termék. De amúgy csórók vagyunk. Még autónk sincs, pont azért, mert ilyen hülyeségekre költjük el a pénzt.

A multimilliomos ismerősöm meg csupa gazdaságos cuccot vesz és képes órákig válogatni a wc papírok között, hogy melyiknek legjobb az ár-érték aránya.

De hajrá :)

2022. jan. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

4-es!

Pedig ezek alapján te is akciós terméknek tűnsz.

2022. jan. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
94%
Pénztároslány vagyok. Többször volt hogy 1-1 srác ott maradt beszélgetni, az összemosolygások, szemezések pedig szinte napi szintűek, de ettől tovább senki sem mert lépni.:)
2022. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9: Végre egy értelmes válasz! Köszi. :)


Többieknek: A kérdésem direkte pénztároslányokhoz szól. Az ő tapasztalataikra, illetve reakcióikra vagyok kíváncsi.

2022. jan. 9. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!