Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Eladnátok a szüzessége...

Lányok! Eladnátok a szüzességeteket, ha lenne rá vevő?

Figyelt kérdés
Nem mindegy, ha úgysem jön normális? Csak az idióták találják meg az embert...

2020. dec. 9. 00:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Engem egy fantasztikus ember talált meg, szóval nem kell általánosítani.
2020. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem adtam volna el és nem értettem azokat akik képesek rá. Mondjuk én most is olyan típus vagyok hogy csak párkapcsolatban szexelek, ha érzelmek is fűznek hozzá. Az első alkalomra pedig ez hatványozottan igaz volt, megvártam azt az embert akit szeretek és ezáltal rá merem bízni magam.

Tudom, ez a mai világban gáz meg megvetendő, de nálam soha nem játszott sem a pénz, sem az érzelemmentes reszelés 🤷‍♀️

2020. dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Biztos lepontoznak most, de én eladnám. Ha helyes lenne a fiú, talán még pénzt se kérnék :) Megelégednék azzal, ha egy évig járna velem...
2020. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom hogy hány féle mentális betegség kell egy ilyen gondolat megformálásához, de irass fel magadnak valamit.
2020. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Én nem adnám el, de nem fene nagy erkölcsösségből, hanem aki "megvesz" annak valószínű nem lenne fontos, hogy a másiknak is jó legyen, félnék attól, hogy traumát okoz és rögtön egy életre elvenné a kedvem a szextől. Pláne azért is, hogy mi van ha valami beteg agresszív vagy perverz állat? Mellé hogy árazod be a szüzességét?


Az meg egy külön dolog, hogy félnék, hogy lebukok és prostitúcióért lecsuknak, az egyik life goalom a böri elkerülése... :D

2020. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Soha
2020. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%
Sokan inkább ingyen adják, mert elhitetik velük, hogy nem amiatt szeretik őket. Sok ilyen van.. Mert ügye aki idős az érett is.. :D
2020. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#4 számtalan lányról lehet olvasni cikkekben, hogy pénzért árultak az ártatlanságukat, különböző okok miatt (tandíjt, család adósságát állni kellett).

Nem az én fejemből pattant ez ki, nem újkeletű dolog ez.


Tőled ezt egy 'nemnek' veszem. Tök szuper, éljen éljen.

2020. dec. 9. 00:46
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
Irén néni, ne tessék már lepontozni! 😄
2020. dec. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Sokan egy buliban, 2 pohár vodkáért oda adják valami kis cigónak.
2020. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!