Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kaptatok már kártérítést? Ha...

Kaptatok már kártérítést? Ha igen, kitől, mennyit?

Figyelt kérdés
Kártérítést kaptam pár ezer forintot, nem árulom el melyik cg, de érdekes volt számomra. Még sose részesültem ilyenben, pedig nem is volt nagy probléma.
2022. jan. 9. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen,az EON-tól.

Szerződés szerint nem teljesített időben egy villanyóra cserét és maguktól küldtek 5000ft kötbért.

Nem is értettem mi ez,aztán a kísérő levélben le volt írva.

2022. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét pénzt nem, illetve nem is kártérítésnek hívták a dolgot. De olyan volt már, hogy rendeltem valamit, azt írták, hogy egy hét múlva szállítják, de aztán felhívtak, hogy az inkább egy hónap lesz, nagyon sajnálják. Mondtam, hogy nem gond, nem sürgős. Aztán amikor megérkezett a cucc, akkor láttam, hogy raktak mellé egy másik cuccot is kb. a megrendelt cucc 10%-a értékben, meg egy levelet, hogy remélik, máskor is rendelek náluk, és nagyon elnézésemet kérik, ugyan fogadjam már el a mellékelt ajándékot.
2022. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy napot késett egy alza csomag, kaptam egy 8ezres kedvezményt a következő vásárlásra.
2022. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosítótól, beázás, vétlen baleseti résztvevő
2022. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyszer a kezemből kifújta a lángost az örsön a szél, és kártérítésként kaptam mégegyet..:D
2022. jan. 10. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy ilyen kisgyerek szinten?

Akkor nekem is adtak a búcsúban ajándékot, amikor nem találtam a céllövöldében

2022. jan. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak ezt meg hozzatettem. 10 ezerrel dobott meg egy ceg.. :D
2022. jan. 11. 14:44
 8/9 A kérdező kommentje:
Kűföldi cég..
2022. jan. 11. 14:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Ilyen netesbankolos cucc.
2022. jan. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!