Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a tetováló"művész" elrontja...

Ha a tetováló"művész" elrontja a mintát, akkor fizetniük kell kártérítést?

Figyelt kérdés

Egyik barátom a minap volt egy tatoválószalonban, ahol az alábbi szöveget akarta látható helyen magárra varratni:


Ne fuss a sorsod elől,

fáradtan fogsz meghalni


A kedves "művész" elrontotta, a fáradtan-t FRÁATNAN-nak írta.


Tegnap egyből utána panaszolta nekem, hogy követelt kártérítést, de nem akarnak fizetni neki, sem megoldást találni a problémájára. Én meg nem tudok neki mit mondani, sosem voltam ilyen helyzetben.


Nem tudom elhinni, hogy hogy lehetett ekkora balf*sz. Azzal védekezett, hogy nagyon fáradt, egész héten túlórázott. (mármint a tetováló).

Basszus látható helyen van, meg is mutatta, hát borzalmas.


ELrontotta azzal, hogy elsétált? Azt mondta, hogy előtte beszélt a főnökkel ott helyben, követelt kártérítést, és elvileg adatokat cseréltek, hogy majd meg lesz oldva.


2021. máj. 15. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha majd kérdezik, akkor mondja azt, hogy norvégül van, és rögtön menőbbnek fog tűnni a felirat, meg ő is vele...
2021. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem fér a fejembe, hogy a büdgös francba lehet egy szót így elcseszni, azért azt nem néhány mp alatt varrja fel a bőrre, nehogy azt mondja már, hogy nem vette közben észre. Kamuzik a csóka, meg kell veretni.
2021. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem el a sztorit.

Tetoválás előtt minden esetben felteszik a bőrre a kész mintát, amit előtte megterveztek. Azért, hogy a vendég lássa hogy áll, hogy fog kinézni, valamint a tetováló is azokon a vonalakon megy végig, nem szabad kézzel csinálja a tűvel. Tehát a barátodnak látnia kellett, hogy nem jó a szöveg.

2021. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mégis rajta van, én is mondhatom, hogy nem hiszem el amit látok :(
2021. máj. 15. 19:10
 5/21 A kérdező kommentje:

3: nem értek hozzá, nem tudom hogy megy ez. Tapasztalatból viszont tudom, hogy fáradtságtól simán félre tud írni kézzel egy szót. Legalábbis én, papíron, tollal. De ekkora betűket. kb 2 centi magasak. gondolom tényleg fáradt volt, elkezdte és túlkoncentrált egy betűre aztán elcseszte.


A kérdés továbbra is az, hogy ebben a szituációban kell-e fizetniük kártérítést? Elvégre eltávolíthatatlan, visszaállíthatatlan hibát vétett.

2021. máj. 15. 19:12
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet valaki ekkora kretén? Előtte felis rajzolja. Nekem se valami hihető a story. Bár lehet hogy a tetoválónak nem volt meg a 8 általános 🙄😅
2021. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

a tetováló csak takarni tudja ezek után, ráadásul ha feketével van tetoválva, akkor csak feketével tudja takarni

lézerrel lehet vele mit kezdeni még (bár nem tudom, hogy mennyire jön ki, talán frissebb tetkónál könnyebben? nem tudom), esetleg még az az opció, hogy a tetkós fizesse ki a lézeres eltávolításnak az árát + kártérítést is

és tuti feljelenteném, ha nem hajlandó erre

amúgy nem szabadott volna elsétálni, ott akkor kellett volna vallami megoldást találni, de én visszamennék

2021. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is vissza mennék, ezt nem lehet ennyiben hagyni
2021. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet,hogy túl Fráatnan tetovált a művész?
2021. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát mondjuk így is kb olyan tartalmas és magasröptű a szöveg, mintha jól írta volna le, ennyi előnye legalább van. :D
2021. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!