Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új személyi igazolvány készíté...

Új személyi igazolvány készítése hogyan történik?

Figyelt kérdés

Az ügyfélkapun előre időpontot kell foglalni vagy előzetes egyeztetés nélkül is elmehetek és szépen sorszámot húzok?

Dec. végén járt le a személyim, de úgy tudom, hogy a veszélyhelyzet miatt 60 nappal meg van hosszabítva a lejárati ideje.

Ujjlenyomatot is vesznek?



2022. jan. 10. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt lehet. De észszerűbb az időpont foglalás.
2022. jan. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Elvisznek az ufók és ott kapsz egy prosztata vizsgálatot. Utána vissza küldenek és kész
2022. jan. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2021 augusztusa óta már kötelező ujjlenyomatot adni a személyihez és az ujjlenyomatot egy adatbázisban is tárolni fogják.

[link]

2022. jan. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én időpontfoglalást ajánlanék, mert úgy jársz mint mi... Odamentünk, és persze kifogtuk a legnagyobb sort. Vagy 2 órát vártunk. Szóval nem praktikus csak úgy odamenni.
2022. jan. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyinél nem tudom, hogy kötelező-e az időpontfoglalás, de a jogosítványnál konkrétan igen, mert most hosszabbíttattam. Mivel mindkettő valamiféle igazolvány, gyanítom, hogy itt is szükséges. És valóban jobban jársz, ha nem kell órákat várnod.
2022. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!