Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Foodpanda reklámban miért...

A Foodpanda reklámban miért hiszik azt, hogy a nagyközönség számára a punnyadás és a masszív életérzés a nyerő, főleg ha ránézünk az ottani csókákra? Szóval ez másnak is fura?:)

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a többség számára a punnyadás és a masszív életérzés a nyerő. :D

Nekem az összes reklám fura. Bár én csak akkor vagyok kénytelen nézni a tévét (vagy hallgatni), amikor papámnál vagyok. Nála 0-24 szól. Sokszor ő sem nézi, csak háttérzaj.

2022. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igaz:) Bár akkor is kérdéses, hogy miért gondolták, hogy ezeknek az arcoknak bármi közük is van a kaja rendeléshez. De meg is fordíthatjuk, hogy nem degradáló-e megjelenni ilyen reklámban, bár a pénz az nagy úr:)
2022. jan. 11. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem valami olyasmire akartak célozni, hogy minden réteg rendel tőlük, kortól, nemtől és mindentől függetlenül és hogy ez milyen menő.

Nem tudom mennyi pénzt kapnak ezért, én 20.000 forintért nem járatnám le magam.


De ha már itt tartunk, az XXX Lutz reklám a legidegesítőbb (holtversenyben az Alza reklámmal).

Addig tudnám ütni a szereplőket is és azt is aki ezt kitalálta, amíg mozognak.

2022. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!