Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan orszag ahol megvalos...

Van olyan orszag ahol megvalosulhatna. a Squid game úgy ahogy a sorozatban hogy megölik az embereket?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol? Szerintetek van erre esély valamikor? Én szívesen megnéznék egy ilyet

2022. jan. 10. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Elég sokat elárul a morális értékrendedről, hogy szívesen néznél embereket meghalni. Egy pszichológus meglátogatása indokolt lenne.
2022. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

max titokban a dark weben megy ilyen szerintem

nem hiszem, hogy létezik olyan ország ahol ez törvényes, bár messze a jég hátán jó kérdés mik a törvények és ki tartatja be

2022. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

"Én szívesen megnéznék egy ilyet"


Én is szívesen megnéznélek egy kényszerzubbonyban egy gumiszobába zárva, mert ezzel a gondolkodással kb. oda való vagy.

2022. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Korea.. ott így is van elég sok baromság.
2022. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kínában, Észak-Koreában simán, de igazából még Oroszországban is.
2022. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Hajaj, azért ne legyünk álszentek emberek. Régen a római korban is rendeztek gladiátor harcokat és baromira sokan nézték. Attól, hogy mostanra "civilizált" társadalmunk van, attól még az alapvető emberi tulajdonságunk közé tartozik, az ha hasonlót láthatnánk. Fűrész filmeket is baromira sokan szeretik, meg a UFC és MMA harcokat, is. Nyilván lennének olyan emberek, akik életre és halálra harcot végignéznének.
2022. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy viccen kívül, amikor néztem a sorozatot, bennem végig az volt, hogy de miért kell ehhez bárkit megölni?


Hiszen tele vannak a TV-k hasonló hülye valóságshow-s menekülős úgyességi játékokkal, amik tulajdonképpen sokkal szórakoztatóbbak.

2022. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Én szívesen résztvennék benne. Nem gond hogy 0,22% esélyem lenne nyerni. Legalább megdöglenék.
2022. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Észak-Koreában szemrebbenés nélkül nyírják ki az embereket, csak aki életben marad, az se lesz gazdag. Szóval egy ilyen játék végén max. az lenne a jutalma, hogy életben maradt és mehet haza tovább éhezni a kis falujába.
2022. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Afganisztán, Pakisztán, Irak, Szíria, Irán, Brazília, Szomália, ezeken a helyeken eltudom képzelni simán...
2022. jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!