Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarják ennyien, hogy...

Miért akarják ennyien, hogy szabályt szegve illegálisan küldjek el valamit nekik postán?

Figyelt kérdés

Meghírdettem nagyapám régi sport-légpisztolyait, amikkel versenyzett, mert megkért rá. Sokan jelentkeztek érte, de egyik sem hajlandó átutazni a fél országot érte, kérik, hogy postán adjam fel.

Mit tudni kell róluk: ezek mind engedélymentes, szabadon tartható (18 év fölött) sporteszközök.

A postán TILOS küldeni ezeket, amikor írom nekik, hogy tilos, SŐT egyik ismerősöm megpróbálta és nagyon megbüntették, akkor még ők akadnak ki, hogy milyen gennyláda vagyok, átverem őket, és miért nem postázom.


Tényleg én vagyok a hülye, mert nem akarok bűncselekményt elkövetni? Személyesen át lehet venni, máshogy nem!


2022. jan. 13. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hirdetés

CSAK SZEMÉLYES ÁTVETÉL NEM POSTÁZOK NINCS KIVÉTEL.

Aki felfogja elmegy érte.

2022. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első: ez igaz, nincs kiírva, de ha üzenetben leírom miért kell anyázni? Ennyire fáj nekik, hogy egy több, mint 150ezer Ft értékű sporteszközt (amúgy sem) nem küldök postán? Ez is fura, nem értem miért akarná megvenni látatlanban?
2022. jan. 13. 12:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Még akkor sem küldeném el, ha lehetne küldeni, most csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért akarnak ennyire rávenni, meg miért jó ez nekik? Én sem veszek például autót látatlanban
2022. jan. 13. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Aki ennyire erőszakosan ragaszkodik valamihez, az 101%ban csaló és otthon a falat veri miattad, hogy miért nem dőlsz be.


De persze ezzel ne foglalkozz, megérdemli az ilyen, hogy agyérgörcsöt kapjon.

2022. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es: de hát 12 ből 8 postát akar és felháborodik, ha én nem küldöm postán azt amit TILOS. Aztm ondják számtalanszor postáztak már, nem lett bejuk belőle. Nem értem. Csak azt tudom mondani, hogy autót sem veszünk látatlanban. Egyébként is ha postázom akkor előre utal. Mit csalhat vele?
2022. jan. 13. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

#5 Semmit nem csalna, a négyes csak egy retardált aki a válaszomat is töröltette, mert fáj az igazság:)


Csak talán nem mindenkinek van kedve átutazni a fél k*urva országot, ennyi.

2022. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy retardált vagyok, sőt biztos. De nem töröltettem a válaszod, mert nem is olvastam másnak a válaszát ezalatt a kérdés alatt.
2022. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!