Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem nem járhattam hozzá többé...

Nem nem járhattam hozzá többé órára?

Figyelt kérdés
Beléptem egy táncegyesületbe, 1 hónapig voltam ott. Nagyon kevesen voltunk, az oktató egy sármos 29 éves férfi. Én 24 éves nő vagyok. Volt pár szexuális poénja, illetve kérdezte még az elején, hogy hány éves vagyok, amihez semmi köze, pláne nem egy hét után. Nyilván a hónap végéreegelégeltem, és beszóltam neki viccesen, hogy túl fiatal hozzám. Utána mondta, hogy helyszínváltás lesz és még nem tudja, hogy hol leszünk. Face csoportba írja az infókat, de én még nem akartam belépni, ki akartam várni, hogy akarok-e újabb havit fizetni. Ezért én a csopis dolgokat nem láttam, így neki írtam üzenetet. Nem válaszolt többet, kétszer is kérdeztem, hogy hol leszünk. Az elsőt elolvasta, a másodikat már nem. Csakhogy az egyik emberrel jóban voltam erről ő nem tudott, és megkértem, hogy kérdezzen rá órán az oktatónál, hogy én miért nem jövök. Azt mondta, hogy: nem volt jó neki az új helyszín.
2022. jan. 14. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jó volt a sztori de a kérdés lemaradt
2022. jan. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért*
2022. jan. 14. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Bunkó voltál, nem akartál belépni a csoportba is... Okkal hihette azt, hogy annyira nem is vagy elhivatott a csopirt iránt.

Legközelebb alacsonyabb lóról, udvariasan utasítsd vissza a kéretlen közeledést, ne úgy mint egy flegma, öntelt tinilány.

2022. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező volt a bunkó ha az oktatója kéretlenül szexuális utalásokat tesz? Ugyan már...Viszont tényleg rossz néven vehette amit mondtál és ezért nem válaszolt. Azzal hogy nem léptél be a csoportba pedig azt hihette hogy nem is érdekel annyira. A helyedben megkeresném és beszélnék vele.
2022. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!