Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha eddig versenysportolóként...

Ha eddig versenysportolóként járhattam edzésre, de ezentúl a diszkriminációs igazolvány miatt nem tehetem meg, akkor nem csorbul az a kitétel, hogy nem diszkriminálhatnak az eddigiekhez képest hátrányosan?

Figyelt kérdés

#Orbán Viktor #Faszputtony
2021. ápr. 26. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagy diszkriminálva, ne hisztizz.
2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
De csorbul, de hát látod h leszarják. TASZ is jelezte h diszkriminatív a téma, le sem szarja senki.... :D
2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
1es. De igen, ez az.
2021. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Aki versenysportoló, be van szarva minden betegségtől, mert például egy sima influenza miatt kénytelen kimaradni egy versenyről, melyre egész évben készült. A nők még a havi vérzést, is szabályozzák, hogy a megfelelő napon a lehető legjbb formájukban legyenek.

Te nyilvánvalóan nem vagy versenysportoló, csak hergeled az embereket. Ha tényleg versenyző lennél, már rég regisztráltál volna oltásra.

2021. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
De igen, csorbul. Sőt, "teraszra" mehetsz 50fővel, de ha a 11fős családi összejövetelt akarsz akkor azt például focimeccsen megteheted. Bár én night clubba szerveztem volna a nagyobb összejöveteleket, nem stadionba dehát kinek mi. Ez a szakma :D
2021. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonták, hogy a versenysportolók mehetnek?
2021. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
"Edzőterembe, uszodába, jégpályára ezentúl csak a védettek, valamint a versenyszerűen sportoló 18 év alattiak mehetnek."
2021. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ez nagyon diszkriminatív, nevetséges és logikátlan is egyben.


Egyik nap mehetek versenyengedéllyel, másik nap már nem, mert nem vagyok beoltva. Vicc kategória.


Rákényszerítik gyakorlatilag mindenkire az oltást, csakhogy mehessen a kormánypropaganda hogy megint lehagytuk az egész EU-t. Szánalmas.

2021. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Egyaltalan nem diszkriminativ, csak egy egyszeru feltetel :) Lehetoseg van beoltatni magad, ami meg mindig nem kotelezo, de tovabbi lazulasnak a feltetele, hogy vedett legyel.

Ha nem oltatod be magad mert igy dontottel, akkor te diszkriminalod sajat magad.

Es most johetnek a lepontozasok :)

2021. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
10es ez olyan marhaság mint a vallás. Szabad akarat van de megbüntetnek/meg szancionálnak ha nem azt teszed amit a feljebb való akar.
2021. ápr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!