Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elmentek valahova egyedül,...

Ha elmentek valahova egyedül, akkor mit szoktatok csinálni, mitől élvezetes számotokra egy program egyedül? Gáz közösségi oldalakon embereket keresni közös programokhoz?

Figyelt kérdés

1. Olyasmire gondolok, hogy pl. egyedül elmentek egy kiállításra vagy moziba vagy állatkertbe, beültök valahova kávézni vagy reggelizni vagy vacsorázni, elmentek valahova kirándulni (pl. városnézés, túra) stb. Teljesen normálisnak tartom, hogy valaki egyedül is eljárjon helyekre vagy programokat szervezzen magának. Viszont én mindig kellemetlenül érzem magam ilyen helyzetben, nem tudok mit kezdeni magammal, unom és azon gondolkozom mennyivel jobb lenne párban/többekkel, feleslegesnek érzem az egészet, hogy egyedül mégis mi értelme volt eljönnöm és mégis mit csináljak... Például, ha beülök valahova enni, akkor kikérem a kajámat, megeszem és megyek is a dolgomra mert egyedül mégis mi mást csináljak, maximum a telefonomat nyomkodom vagy olvasok.... szóval nem sok élvezeti értéke van azon kívül, hogy jó esetben ettem valami finomat. Mivel mindig egyedül vagyok és nincsen senkim, ezért számomra az egyéni program nem nyugalom, pihenés, kikapcsolódás stb., hanem kényszer és így nem tudom hogyan tudnám élvezni.

2. Gondoltam már arra is, hogy közösségi oldalakra kiírjam, hogy ide és ide szeretnék menni ekkor és ekkor, lenne-e kedve valakinek csatlakozni stb., mert meglévő közösségek nincsenek a környezetemben akikhez csatlakozhatnék. Viszont nem tudom ez mennyire lenne szánalmas (gondolok arra, hogy én ilyennel még soha sehol nem találkoztam, lehet valaki szerint ez elég gáz, nincs életem, nem véletlenül nem megy velem senki stb.), hogyan hatna ha leírnám kinek a társaságának örülnék (mondjuk fiatal lányként nem egy apám korabeli férfival szeretnék kirándulni menni), mennyire lenne biztonságos idegen emberekkel találkozni csak úgy és nem tudom egyáltalán lenne-e rá hajlandóság mások részéről (pl. lehet valaki ugyanezen gondolkodna és úgy döntene, hogy biztos nem fog találkozni egy random idegennel).


2022. jan. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mitől élvezetes a program egyedül? Hát magától a programtól. :) Egy film nem lesz más attól, hogy egyedül nézem-e vagy társaságban, egy koncertre alapból nem beszélgetni megyek, a táj sem lesz csúnyább csak azért, mert nincs ott más, egy étel sem lesz kevésbé finom attól, hogy egyedül eszek belőle. Én szeretem a saját társaságom, nem kényszer a magányos program, sőt. Mindig van nálam ekönyv, ha esetleg unatkoznék, vagy helyben is simán szóba elegyedek a mellettem lévő emberrel, ha szimpatikus.


Szerintem nem gáz egyébként közösségi oldalakon keresni programokhoz társaságot, csak lutri. Nem biztos, hogy kijövünk egymással, az meg rosszabb és kellemetlenebb mint egyedül menni. Szerintem próbálj meg hobbialapú facebook csoportokat találni és oda írd ki ezeket a felhívásokat, én benn vagyok 1-2 túracsoportban és ott rendszeresen látok ilyesmit, össze is szoktak csapatok verődni, aztán ki tudja, lehet, hogy összebarátkozol pár emberrel és máris meglesz a társaság. Sok sikert!

2022. jan. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak embertarsam nincs, ellenben egesz nap a kutyammal vagyok es mindenhova magammal viszem. Igy nem ciki amikor magamban dumalok, mert a kulso szemlelonek ugy tunik mint ha a kutyaval beszelnek.

Aztan mivel eleg ritka kutyam van, ezert napjaban 100-an megszolitanak, szoval ha akarnek ismerkedni valojaban hazhoz jonnek a lehetosegek, de jobb szeretek egyedul lenni a kutyammal :)

2022. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Egyedul lenni nem feltetlenul jelent maganysagot es a tarskapcsolat sem ved meg a tarsas maganytol. Egyedul lenni tok jo! Egyedul letben ott a lehetoseg, hogy barmikor tortenhet valami varatlan, nem kell elzarkozni a lehetosegek elol. Egyedullet maga a szabadsag! Ha az egyedul letedet jol hasznalod, az nagyon buli tud lenni :)
2022. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%
En nem mennek egyedul sehova.. se moziba se kajalni. Meg vasarolni is hivok vkit ha nem csak kajaert megyek. Egyedul unalom
2022. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!