Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normie-nak neveznéd magad?

Normie-nak neveznéd magad?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Az mi?
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok normie. A nézeteim, ahogy látom a világot más mint a többi emberé. Nem vagyok annyira különleges de mégis másabb vagyok picikét
2022. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Inkább Norbinak.
2022. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha "normie" vagy nem tudod magadról, hogy az vagy.


Nyílván mindenki értelmesnek, különlegesnek, egyedinek, a saját filmje főhősének tartja magát, így senki sem vallja be még önmagának sem, hogy csak azért hisz pár dologban, mert az az elfogadott általános elvárás és hogy tényleg nem ismeri a mögötte lévő indokokat.


A legtöbb ember az, mégis a egyik szavazó sem jelölte be, hogy "Igen".

2022. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, már rég kivonultam a társadalomból.
2022. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
(Akik nem tudják mi az a "normie", azok nagy eséllyel normiek.)
2022. jan. 14. 17:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aszongya a google, "whose tastes and lifestyle are mainstream". Én már kinőttem abból, hogy eljátsszam, tetszik sok dolog, csak hogy sok hópehely kultúrsznob szeressen.


Ennyi erővel, aki tudja, hogy mu a normie annyira normie, hogy szót is kitalált arra, hogy különlegesnek érezze magát.


Majd te is kinőssz a kamaszkorból.

2022. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:D

Nem érted a lényegét de ok.

2022. jan. 14. 18:38
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

6# Ez tényleg kamu. Attól nem lesz valaki pedofil, hogy nem ismeri a pedofil szót.


A normie nem magyar és friss kifejezés, ami itthon nem terjedt el, akkor van rá esélyed ismerni ha fiatal vagy, tudsz angolul és leginkább külföldi médiumokat követsz.


Vagy ha azon kevés baráti társaság részében vagy, ahol általános használatú a szó és mindenki tudja mit jelent emiatt.


Meg a szó nem ismerésének semmi köze a jelentéséhez, maximum a boomer-nél vonhatnál le egy ilyen következtetést, de ez szintén itthon nem jelentene semmit a fentebb említettek miatt.

2022. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

Egy csomóan nem ismerik az incel szót, és nem incelek.


Na, de akkor mondd, mi a lényege. A legtöbb ember ezt csinálja, ha nincs érve. "Nem így van, de ok".


Magyarázd el, hópihe, te kezdted az egészet. Valaki, aki nálad sikeresebb vagy szebb, beszólt, és a titkos nyomi fórumon normie-nak csúfoljátok? Biztos álomba sírja magát.

2022. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!