Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak normális...

Hogy barátkozzak normális emberekkel?

Figyelt kérdés

Az én "hiányosságom" hogy szorongok, rengeteget piszkáltak suliba stb. Meg egy betegségem (nem mentális) csak általánosba ezt is nagyon kipécézték maguknak. De nem nagy dolog, észre sem veszik már általában.


Ezzel akartam kezdeni hogy ne egyoldalú legyen a dolog.

Na tehát ezért nincs baráti köröm, nem vagyok népszerű interneten sem. Suliba ugye basztatás, szorongok. Na most ezek miatt, online játékokban, discordon és itt szoktam beszélgetni emberekkel.

De mindenhol mentális betegek meg hasonlók vannak. Néha ha találok egy normálist ő meg nem fogadja el a zárkózottságom.


2022. jan. 15. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Passz, nekem a legrégebbi ismerősöm akivel jóba vagyok az is érettségi óta van, a többi eltűnt.
2022. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én egy baráti barátnőnek örülnék mint párkapcsolatban élő nő

Sajnos a korosztályomban nem találok barátnőket mind otthagy megun mert szöges ellentétek vagyunk.

Otthon ülős játszó ember vagyok nem szeretek túrázni extrém dolgokat csinálni annyira mint pl motorozás.

Nem járok discozni inkább gamer bár vagy játszunk társast nyugiban

Fe persze a nő-nö közötti beszélgetés is hiányzik a csajos dolgok sajnos a munkahelyemen én vagyok az elsö női dolgozó és nem nagyon van lehetőségem barátkozni.

Meg hát másik ember hobbija véleménye is érdekel hajlandó vagyok új dolgokba vágni ha megéri az emberk napcsolatért

Nem találok ilyen nőt.


25/n

2022. jan. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!