Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiben milyen érzéseket kelt...

Kiben milyen érzéseket kelt azy hogy vannak akik nem akarnak gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Természetesen aki nem foglalkozik ezzel azt nem érinti a kérdés.

Ugyanakkor a tárasági élet elengedhetetlen része az, hogy ismerjük társainkat ezáltal pedig bepillantást nyerünk más emberek gondolataiba, ugyanúgy a miénkbe is mások. Tehát ettől függetlenül is érdekel a véleményed mit gondolsz erről a témáról.


2022. jan. 16. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált ki semmit, ugyanis semmi problémát nem látok vele, hiszen számtalan oka lehet annak, hogy valaki nem szeretne gyereket vállalni és ettől semmivel se lesz jobb vagy rosszabb ember.
2022. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rom, ha nekik így jön be az élet, áldásom rá.
2022. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha rám tartozna, de én megértem, ha valaki nem akar gyereket.
2022. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Bár csak találkoznék egy okos, csinos nővel, aki (még) nem akar gyereket vagy egyáltalán nem... Lehetne élvezni a dolgokat a korai, nem várt gyerekvállalás érzése nélkül...
2022. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Megertem. En se akarok ebbe a vilagba. Max egy masik orszagba ha lesz alkalmas no.. Am egyre tobb egyedulallo anyukaba futok csajozas kozbe.. sokuk 30 alatti kis gyerekkel, apuka mar lelepett veluk meg nem akarnak komoly kapcsot mert ki akarna mas gyereket nevelni 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nem kelt semmilyen érzelmet. Elfogadom bármelyik verziót.
2022. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek vele.
2022. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Én azért kérdezem mert találkoztam olyan emberekkel akik nehezményezik ezt bizonyos értelemben természetesen egy bő 40-es fölötti korosztályról van szó de velük nem volt lehetőség ezt kitárgyalni.

Abban reménykedtem leszenk itt olyanok akik egészséges keretek közt tudnak értekezni erről a témáról attól függetlenül, hogy van-e közük a másikhoz vagy nincs.

2022. jan. 16. 20:43
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyet. Magánügy.
2022. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez az idosebb korosztalyt zavarja max meg akikbe ezt nagyon beleneveltek. A mai fiataloknak sokkal tovabb kell tanulni, tobb a lehetoseguk minden teren. Orulnek h a sajat eletuket van idejuk megelni. Az anyagi dolgok se mellekesek meg hat a legtobb parkapcsolat full felszines. Lassan a vallasok is kihalnak kb. Ha vki nincs oda a gyerekekert meg nem akarja erre aldozni.az idejet akkor semmi ok gyerekvallalasra 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!