Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb ember élvezi az életet?

A legtöbb ember élvezi az életet?

Figyelt kérdés

Szerintetek legtöbb ember szeret élni, komolyan?

Ne vedd saját állapotad figyelembe, figyeld az egész világot. Hagyd ki a hátrányos helyzetű embereket pl akik afrikában élnek vagy komoly betegsegűk van stb


Százalékolva hogy lőnéd be hány ember szeret élni?



2022. jan. 17. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Legtöbb ember szereti
Legtöbb ember nem szereti
65 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

"Ne vedd saját állapotad figyelembe, figyeld az egész világot. Hagyd ki a hátrányos helyzetű embereket pl akik afrikában élnek vagy komoly betegsegűk van stb"


Miért? Mert én nem tartozom a többi emberhez, vagy mondjuk, az afrikai az nem ember, vagy, akinek komoly betegsége van ő se számít?


Pl. anyukám 12 évig volt daganatos beteg, mégis szeretett élni, küzdött, harcolt, hogy meggyógyuljon, de sajnos a daganat legyőzte.


Rettenetesen sokan vagyunk és én inkább 50-50%-ot mondok.

2022. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Ja drogokkal :dd
2022. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 értem, sajnálom. Azért mondtam mert nyilvan ha egy válaszoló depressziós azt fogja mondani hogy legtöbb ember nem szereti meg stb.

Ha meg beleszámítjuk az afrikaiakat vagy a komoly betegséggel rendelkezőket ők nem annyira élvezik alapból, van aki tud küzdeni ellene és boldog de kevés szerintem.


Nézzük úgy egy átlagos embert akinek nincs betegsége, van pénze, van munkája bár nem annyira szereti, van pár barátja, ismerőse és családja is van, átlagos keresete van stb.

2022. jan. 17. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én szeretem, és akiket ismerek, közülük mondjuk minimum 95% szintén szereti. De tudom, hogy buborékban élek és ez nem általános.
2022. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem szavaztam, mert a szavazásban kiírt választási lehetőségek nincsenek összefüggésben a kérdéseddel.

Vannak, akik élvezik az életet, de ez korántsem azt jelenti, hogy szeretnek is élni, és vannak, akik szeretnek élni, de nem biztos, hogy élvezik azt az életet, amit élnek. E kettő nem egy és ugyanaz a kijelentés.

Ahhoz pedig, hogy kijelentsük, szeretünk-e élni, nem tudjuk figyelmen kívül hagyni a saját állapotunkat, legfeljebb a másokét.

Azonban, ha mások helyzetét figyelmen kívül hagyjuk, akkor nincs alapunk arra, hogy olyan kijelentést tegyünk, hogy a legtöbb ember szeret élni, avagy sem, hiszen őket figyelmen kívül hagytuk.

2022. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, gondolkodtam rajta már én is. Szerintem beletörődik, hogy élni, dolgozni kell.

Viszont, ha ba*ni kell, akkor viszont örül az életnek, és bele sem gondol, hogy ezzel mit, milyen problémát okoz...

2022. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá idejük.
2022. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeressek rajta ? Mehetünk dolgozni, lerabolják a pénzünket, megszabják még azt is, hogy hova sz@rjunk stb...

Mit lehet ezen szeretni de komolyan ? Gyerekkortól kezdve szájb@b@szott szabályok szerint élünk amiket a hatalmasok kitaláltak mert hogy ez jó lesz .

Hát nekem qrvára nem tetszik, meg nem tetszenek a k@cs@gb@zi szabályok sem .

Egy lakatlan szigeten ellennék, ahol nincsenek körülöttem buta állatok meg birkák .

2022. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg akaok halni.26. Volt kiserlet de elbtam..
2022. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló:


Van igazság abban ami írsz, és értem mi mondatja veled :D


De azért ne általánosíts, szabályokra, vagy ha úgy tetszik keretekre szükség van. Pont ezért, mert rengeteg a birka, akikkel a jelenleg is érvényben lévő "szájb@b@szott szabályok" mellett is sokat küzdünk nap mint nap. :D

Illetve annak, hogy egy értelmes ember legyél később, ne egy "buta állat meg birka", annak elég fontos alapkövei a már kiskorodban lefektetett ésszerű szabályok, vagy ha úgy tetszik normák.

2022. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!