Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire erkölcstelen a...

Miért ennyire erkölcstelen a legtöbb ember?

Figyelt kérdés

Instagram , Facebook tele van olyan lányokkal, nőkkel akik olyan képeket tesznek fel hogy épp hogy nem látni a bimbóját , tangás képeket vagy legalább olyat , hogy olyan nadrág van rajta , hogy ki van a fél feneke. Mellüket mutogatják a kamerába, mindig kitolják a feneküket és arról szól a kép, hogy milyen “jó “ seggük van. Mindig erotikus képeket tesznek fel. Az edzős videokról meg ne is beszéljünk , amikor telibe pucsítnak a kamerába.

Férfiaknál is észrevettem, hogy pl. egy edzős képen úgy le van húzva a nadrág, hogy épp, hogy nem látni a férfiasságát...

Én elhiszem, hogy egyesek nagyon megvannak elégedve a testi adottságaikkal, csak nem értem hogy miért kell pl. a kamerába pucsítani.

Alig van olyan lány, aki nem tesz ki szemérmetlen képeket.

Miért lettek ennyire erkölcstelen az emberek? Miért “mindig” a szexualitásra fókuszálnak?



2020. márc. 27. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Remek, ismét egy nők felé irányuló provokatív kérdés.
2020. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb embert ez nem zavarja, különösen a fiatalokat nem. Szerintem egyszerű a megoldás: ha téged zavar, ne nézd.
2020. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Jól teszik.
2020. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez tök jó szerintem, ők megkapják a közönséget, amelyre vágynak, a közönség pedig olyan formás csöcsöt vagy hasizmot néz, amilyet akar. Az incelek meg írogatják a frusztrált kérdéseiket a gyakorira haha :D
2020. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel lehet nézettséget szerezni.
2020. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

A külsejükön kívül nincs más értékük, így az ilyen képekkel próbálnak villogni mások előtt.

A férfiak meg inkább nőszerzés miatt csinálják ezeket a képeket.

2020. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Én sehol sem írtam , hogy ,,ocsmány szar” vagyok ! :)

Attól mert én nem teszek ki ilyen jellegű képeket , attól már biztos , hogy pl. lapos a seggem ?

2020. márc. 27. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Valójában ők árulják magukat

Régi trükk.Aki fizet viszi.

2020. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert csak az eseményeket követik, semmi mást.
2020. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy vettem észre, hogy ezt olyan emberek csinálják, akik nem értenek semmihez. Nevezhetjük a hiányzó ész kompenzálásának a magamutogatást.
2020. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!