Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor szóltak be neked utoljár...

Mikor szóltak be neked utoljára, illetve mit?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Karanténban vagyok így nem tudom pontosan.

Valami kis szokásos beszólás volt 1-2 hete suliban talán.

És neked?

2022. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy nő a boltban a pénztárnál, hogy álljak távolabb tőle, tartsam a covid távolságot, én is nő vagyok egyébként, tehát semmi hátsó szándék nem volt benne (ez még ha jól emlékszem az első hullámnál volt) Ezek szerint nekem nem Covid kompatibilis az intim szférám
2022. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haverokkal mi folyton szivatjuk egymást, sértő szándékú beszólást legutóbb talán 10 éve kaptam, mikor még fociztam és az egyik csapattársam szólt be az indualt hevében, elküldtük egymást a melegebb éghajlatra és kész.
2022. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
"Te villámszemű kutyaaa" - nem adtam cigit.
2022. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Ja, ez most kb. 3 órája :D
2022. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A postán befizettem volna 1-2 dolgot. Szokás szerint tukmálták volna a biztosítást, nyugdíj takarékossági f0st meg mi egyebeket. Nem, nem, nem. Nem kell.

"maga dolgozik egyáltalán??" - felháborodott fejjel kérdezi az ügyintéző.

2022. jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami kommentre nyomtam egy "haha" reakciót facebookon, az illető rám írt, hogy ronda "gyászkeret" vagyok. Nekem feldobta a napom, jót röhögtem rajta. :D

Ha csak az élőben történt beszólás számít, akkor nemrég a vonaton valami félbolond részeg nő balhézott, és mások mellett nekem is beszólt, hogy r0hadjak meg és csicska vagyok. (Különösebb ok nélkül, csak ültem és olvastam.)

2022. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár hónapja, még itt, az oldalon. A kérdező segítséget kért (fiú-lány barátság terén), leírtam a válaszom, ami vagy 8+ ember szerint zöldet érdemelt, de jött rá egy piros is. Nos, ő talált meg privátban is, elég durván kiosztott, a ribizli rondább verziója volt még a legszalonképesebb része a kis monológjának. Nem tudom, hogy a többiek is kaptak-e egy ilyen frusztráció-csomagot, de mivel a válaszok közt is őrjöngeni kezdett az illető, hamar törölték is a kérdést.

Semmi sértőt, provokatívat nem írtam, szóval ok nélküli volt a kifakadása.

2022. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!