Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen erőm...

Mit tegyek, hogy legyen erőm élni?

Figyelt kérdés
Nagyon magam alatt vagyok kb. csak létezek, nincs erőm semmihez és kedvem sincsen. Nagyon régóta tart már ez az állapot, több éve. Tudom, hogy nagyjából miket kéne megtennem, de ha belegondolok inkább meghalnék. Mit csináljak, hogy legyen erőm az élethez?

2022. jan. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Először is keress pszichológust.

Aztán azt a módszert javasolom, hogy tűzzél ki kisebb célokat, majd nagyobbakat.

2022. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
És például arra rámentél már, hogy mi oka lehet ennek az érzésnek? Mi hiányzik az életedből?
2022. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Józan ész meg egy épp lélek.
2022. jan. 20. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Próbáltam ráerőltetni magamat az életre és új szituációkra (új munka, rengeteg új ember megismerése, új hobbi/önfejlesztés, nyelvtanulás, természetben csatangolás, meditáció, egészséges étkezés stb).. nos, semmi nem segített. Mégcsak ideiglenes boldogságot sem nyertem velük. Szakember sem tudott újat mondani, inkább csak rosszabbul éreztem magam utána. Én sem tudom, hogy így mi a megoldás. Talán az idő és a sors, - ha egyáltalán létezik az utóbbi.

Esetleg kibeszélhetjük egymás mindennapjait privátban vagy discordon, ha gondolod.

20/L

2022. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Valszeg nemvagy rakenyszerulve h kitorj ebbol meg lehet egy pszihologus se artana
2022. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!