Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzra, milyen fotot...

Önéletrajzra, milyen fotot tegyek fel, hogy minél "megnyerőbb" "versenyképesebb" és az általában elfogadott legyen?

Figyelt kérdés
Ausztriába, Németországba irom-adom be az önéletrajzaimat, kérdésem az, mivel nem vagyok nagyon jártas ebben, hogy milyen képet tegyek, tehetek fel? Tudom hogy ne buliskép meg ilyesmik, nyilván tudom hogy korrekt össze szedett legyek rajta, de mégis milyen Inges esetleg polos, mosolygos nevetös, komoly fotom legyen? Kisegitö "Aushilfe" hotel munkákat keresek, nem akarok slampos lenni, de nyilván nem akarok az inges nyakkendös sem lenni, mert az az én olvasatomban azt sugallaná a fönöknek hogy nem vagyok fizikai melos. Akinek esetleg tapasztalata van, adott már be Ausztriába, Német.o-ba öneletrajzot, vagy ott él, tudja hogy mik ott a syokások, követelméyek ezzel kapcsolatban azt szeretném ha tanácsot adna. Lehet kicsit bagatell dolog, de legnagyobb bizalmat szeretném sugallni, a leendö munkáltatom felé. Köszi nektek.
2019. ápr. 6. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nirmalis foto amit te is latnal egy jelentkezotol. Nezzek ki ugy mint egy interjun a kepen ha nincs mas otleted. Mivel ez mar az... es ne vigyorogj ne ks morcos fejed legyen hanem kedves.

Erzessel csinald nyilvan te is erzed hogy mi az ami jo.. max nyusziskodsz itt nekunk ;))

2019. ápr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Elmentem egy fotóshoz és csináltattam pár profi képet. Egy natúr smink volt rajtam, frissen mosott haj, meg egy kék blúz. Mosolygós megnyerő képek készültek, volt vagy 2500 Ft, de sokkal igényesebb és profibb, mint otthon a fal előtt vagy a kertben rossz fények közt fotót csinálni. Főleg, ha külföldre pályázol ennyit megér.

Amúgy fotót csak akkor tegyél a cv-re ha kifejezetten kérik, a képességeid, gyakorlatod legyen a döntő.

2019. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Fehér háttér előtt ülj le és fotozd le úgy magad nappali fényben. Szerintem fekete vagy fehér vagy bármilyen színű póló is jó, úgyis csak a nyaka látszik majd,ha körbe vágod.

Vágj normális fejet, nevetni vagy ilyenek nem kell.

2019. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!