Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a cél az emberiséggel...

Mi a cél az emberiséggel szemben az oltással?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű, hogy valami célja van, de mi lehet? Mert hótziher hogy nem a nátha miatt van a felhajtás vele évek óta meg az elmebeteg intézkedések.

Pénz? De miétt pont ilyen baromságból akarnak pénzt?


2022. jan. 21. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted miért?

Mikor a fidesz tönkretesz mindent,miközben pár félig elhervadt virággal díszíti az országot,hogy még a hlye is lássa hogy "minden rendben van",kelti a látszatot...

Addig is tudja,hogy még mindig jobb,mint a Gyurcsi.

A magyar ember igénye a jobb a xrnál egy fokkal.

Nem mer jobbat kérni,mert miért is akarna ő jobbat?

És hát azt is,hogy ha akciós a csirkefarhát(akár 1%-al is) az összes nagymamesz a rozsdás virágos bicajjal még Franciaországig is kimenne...

Magyarul mondva hogy mindig lesznek olyanok,akiket elvakíthat azzal,hogy ő jobb mint a másik.

Illetve egy rész lesz valóban olyan,aki elhiszi amit mond,ha sokat ismétli.

Ennyi...

Szerinted miért?

Gondolod hogy érdekli,hogy miből van pénz?

Tudod te hány számbeli adatról hazudott már,ami nyilvánvaló volt?

Hát a rendet fent tartja az fix.

Volt pár helyen szavazás,hogy ki legyen a polgi...

Aztán mikor az adott helyecskének a lakosságának a 99%-a nem arra szavazott,aki lett,akkor a biztonsági őrök mentek a budira bugyogót cserélni,meg citromos akciós törlőkendővel sgglyukat törölni.

Kb.

De ma már más világ van.

Vak az összes.

A magyar lakosság 5%-a normális,és most jóindulat beszélt belőlem.

Lehet pontozgatni,privátokkal dobálni,lexrom.

Max nem nézem meg,tiltom,azt csá.

A pénz beszél.

Mellesleg mi az,hogy 2021-től az ember megválaszthatja,hogy melyik gyógyszerből kér?

Kérsz kínait,pfizert,vagy melyiket kéred?

Mintha ruhaboltba lennénk...

Persze az egészség fontos.

Egyáltalán mi a qvra anyjukért vesznek mindenfélét?

Kína miért vesz pfizert?

Amerika miért vesz kínait?

Kicsit fura...

Legalábbis aszerint,akinek még ebben az "országban" van agya.

Kevesen vagyunk,de volt időnk hozzászokni.....

2022. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
2+ éve még mindig itt tartasz, hogy ez egy nátha? Gratulálok
2022. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem ezzel a témával kapcsolatban, hogy sikerült a gyógyszergyártó cégeknek elkészíteniük egy olyan vakcinát, amely nem a kívánt hatásfokot eredményezte a vírus ellen. Aztán persze ez hatalmas összegbe került, mondani sem kell, amit muszáj valamilyen formában megtéríteni. Ezt pedig csak így tudják elérni, hogy eladják a cégek ezeket a készítményeket államoknak, az államok pedig eladják a népnek. A pénz pedig folyamatosan mozog. A nép kezéből az államnak, az állam kezéből pedig a gyógyszeripari cégeknek, illetve a dollármilliárdos befektetőknek.


Aztán rájöttek a nagyokosok, hogy ennek a népnek el lehet adni ezeket az alacsony hatásfokkal rendelkező vakcinákat is. Maximum ahol gyengül a kereslet ott hoznak különböző megszorító intézkedéseket annak érdekében, hogy felvegyék az emberek a vakcinákat és a vagyonosodási folyamat folytatódjon.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy itt mindenki patásördög és mindenki rosszat akar mindenkinek. A vakcina fejlesztésben azért népegészségügyi érdek is állt, csak ahelyett, hogy azt mondták volna, hogy álljunk le az oltásokkal és fejlesszünk ki egy nagyobb hatásfokkal rendelkező vakcinát, ahelyett inkább szorgalmazzák a harmadik és már negyedik oltás felvételét is, hogy kompenzálni próbálják az alacsony hatásfokot és ne rohadjon rájuk a sok megvásárolt vakcina mert az gazdasági szempontból senkinek nem jó. Sőt már a gyermekek oltását is szorgalmazzák, tehát tulajdonképpen belekezdtek egy olyan egészségügyi akcióba egy olyan korcsoportnál, ahol és amivel kapcsolatban nagyon kevés hiteles kutatás létezik. Természetesen mi más dominálna ha nem a pénz?


De ez csak egy vélemény, ha valakinek más akkor elfogadom.

2022. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az emberiséggel szemben semmi. A coviddal szemben annál inkább.
2022. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

az a cégenkénti évi 70 milliárd euró bevétel, újra és újra és újra.


#2 igen ez egy nátha. 3x voltam covidos az elmúlt 2 évben. Egy influenzától sz@arabbul voltam mint ettől.

2022. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

"Egy influenzától sz@arabbul voltam mint ettől."

Csakhogy sokkal többeknél van ez pont fordítva.

2022. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

5-ös, ez neked a magyarázat? Én tegnap jobban fáztam, mint ma, a te logikád szerint én egy macska vagyok?


Körülbelül ilyen szinten van a logikád

2022. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Népirtás

Sajnos minden megvan írva a Bibliában mi fog történni.

2022. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Népirtás. Ha egyszeri oltástól kipusztulna a fél világ és jól kimutatható méreg lenne benne, az túl feltűnő lenne.

Így lépcsőzrtesen, több oltással, apránként építik le teljesen a szervezeted, immunrendszered, lehet húzni ez alatt a vírus cirkuszt, míg van hülye birka, aki önként szalad a vágóhídra a méregért.

Csak egy nyomós érv: miért nem vállal érte senki felelősséget??!

2022. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Megjöttek az oltásellenes birkák a szokásos demagóg dumával :D
2022. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!