Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál sötétben ülni és...

Szoktál sötétben ülni és semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Szüleim néha ezt csinálják, nem is nagyon szólnak egymáshoz, néha-néha előveszik a telefonjukat, de ez nagyon káros szerintem.

Ha rájuk szólok azt mondják, hogy spórolnak az árammal, de ez nyilvánvalóan hülyeség, amikor teljesen jól állunk anyagilag.

Depressziósak? Ez nem normális dolog és rám szólnak, ha rájuk kapcsolom a villanyt. Ha tévét néznek úgy, az még rendben van, de csak ülni...

Mi bajuk van? Csinálja ezt még valaki?



2022. jan. 23. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Öö, elég érdekes. Amúgy normálisak?
2022. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
csendben és sötétben lehet töltődni , te a sötétől és a csendtől is félsz
2022. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Nagymamám is ezt csinálta, néha én is szoktam.
2022. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, járnak dolgozni, segítenek bármikor szükségem van rájuk, csak hétvégén nem tudnak mit kezdeni magukkal úgy érzem.

Olvashatnának, nézhetnének bármit a tv-ben, Netflixen stb., de semmi, inkább ülnek a nappaliban sötétben.

A pihenéssel nincs bajom, de akkor feküdjön le az ágyon, akár aludjon is, de ne üljön sötétben.

2022. jan. 23. 17:14
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Mi a f....Csak úgy ülnek és néznek maguk elé? Mint 2 bábu?

Szerintem ez semmiképp sem normális.

2022. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam ilyet csinálni. Nem fél napokat töltök így, de jó érzés néha elcsendesedni és merengenk. Viszont ez nálam magányos tevékenység, tök jó, hogy szüleid így egymásra találtak és együtt merengenek.
2022. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Nekem apukám csinálta ezt. Néha a frászt hozta ránk, amikor felkapcsoltuk a villanyt és erre ott gubbaszt. Szerette pihentetni a szemét, töprengeni kicsit.
2022. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez öregkori sajátosság. Az én szüleim idősek (70+) és ők is kezdik ezt csinálni, de csak ritkán. Régen az idős (80+) nagyszüleimnél is láttam, de ők nem tök sötétben ültek, hanem nappal. Nem néztek tv-t, nem is olvastak, csak elmélkedtek a világ dolgairól. Amúgy ez engem is idegesít, de én már rájuk hagyom. Öregszenek, ez van.
2022. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem; ha nincs előttem legalább egy képernyő ami kikapcsolja a gondolataimat, akkor pár perc után ki akarom nyírni magam✌️
2022. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is beleülök a hintaszékbe a pipámmal és csak ringok. Olyankor csend van és nyugalom. Nem mindenki ilyen technokrata hülye, mint te.
2022. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!